Wpis z mikrobloga

Remontowe Mirki jest sprawa - chcę kupić tacie pod choinkę wkrętarkę.

Chciałem zapytać o jakieś sprawdzone sprzęty. Nie chcę wydawać fortuny (powiedzmy do 400zł), ale też nie chcę kupić jakiegoś chińskiego szajsu, który padnie po dwóch śrubkach. Nie ukrywam, że wkrętarka będzie głównie leżała w szafie i tata pewnie skorzysta z tego 5 razy w roku przy skręceniu jakichś mebli, czy innych pierdółek.

Otaguje #rzeszow, może ktoś ma do polecenia jakieś sklepy poza Castoramą etc.

Takie coś zda egzamin? https://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/elektronarzedzia-przenosne-i-akcesoria/wiertarki-wkretarki-i-mloty/wkretarki-akumulatorowe/wkretarka-akumulatorowa-macallister-18-v-1.html#product

#remontujzwykopem #dom #remont trochę #budownictwo
Pobierz b.....g - Remontowe Mirki jest sprawa - chcę kupić tacie pod choinkę wkrętarkę.

Ch...
źródło: comment_Htn1GBE3tqYzzFIl4H3bejtxg0j9RNjN.jpg
  • 15
@buking: jeżeli będziesz używał sporadycznie, to akurat wtedy kiedy będzie potrzebna to będzie miała rozładowany aku, możesz pomyśleć na wkrętarką z zasilaniem sieciowym, ja mam wkrętarkę Skill za jakies 120 zł na 230V z 6m kablem, służy prawie 2 lata, używam raz na jakiś czas ale intensywnie, minusem jest że może się plątać przewód, ale wiem że aku nie padnie w połowie roboty
@poleglem: @buking: jak szukałem wkrętarki dla siebie to mi tato powiedział żeby nawet nie patrzeć na te słabsze niż 18V

Ufam, że wie o czym mówi, wkrętarkę w życiu miał niejedną, a wolałbym żeby się nie okazało, że wkrętarka ma problem np że skręceniem łóżka, bo drewno twarde, a jest parę śrub samogwintujacych
@dzek: Ja się odniosłem do tego co pisał op, czyli sporadyczne używanie przy raczej niewymagających dużej mocy rzeczach i budżet około 400zł. Mam na co dzień styczność z wkrętakami makity 18V i z wkrętakami boscha 10,8V, i o ile różnica mocy jest duża, to do drobniejszych rzeczy zdecydowanie wolę 10,8V.
@poleglem: dopóki nie mam dwóch narzędzi - wolę mieć silniejsze. Jak kupowałem tylko słabsze to za pierwszą czy druga potrzeba okazywało się że jednak bardziej przydałoby się to mocniejsze. Ot bardziej uniwersalna opcja

Tylko wtrącam moje 3 grosze :)
@dzek: Za 400zł ciężko kupić coś dobrego o większej mocy, dlatego poleciłem mniejsze wkrętaki, gdzie za te pieniądze masz już dobry sprzęt, choć rzeczywiście trochę słabszy.

Ale spoko, wiem że ilu ludzi tyle różnych preferencji/opinii i Cię w pełni rozumiem.