Wpis z mikrobloga

@Ryu: Jest naruszeniem regulaminu wykop.pl imo w tym miejscu (4.7)

Użytkownik może zamieszczać jedynie zdjęcia przedstawiające jego osobę w sposób umożliwiający jej rozpoznanie. Użytkownik wyraża zgodę na rozpowszechnianie i publiczne udostępnianie jego własnego wizerunku, zamieszczonego przez niego w serwisie Wykop.pl. Jeżeli zdjęcie przedstawia inną osobę w sposób umożliwiający jej rozpoznanie, Użytkownik powinien otrzymać zgodę takiej osoby na rozpowszechnianie i publiczne udostępnianie jej wizerunku.
@Ryu: Mogliby się #!$%@? opamiętac. Nie widziałem komenatrza @iron_fox, ale wydaje mi się, że nie był obraźliwy i napisał go w słysznej sprawie, czyli zdekonspirowania tego debila, który pokazuje zdjęcia psa po walce na fejsie...

Wykopie, zastanówj się.
@Ryu: Jak dla mnie zamieszczanie to zamieszczanie, bez różnicy, czy mówimy o awatarze, znalezisku, komentarzu czy wpisie. Punkt wszedł z nowym regulaminem i był dość kontrowersyjny (przyznaję bez bicia, nie mam zgody Tabithy :< ) ale uważam, że jest potrzebny właśnie na wypadek wklejenia przez nie wiadomo kogo nie wiadomo czyjej fotki z fejsa - skąd wiesz, kto kogo trolluje?
@Ryu: O mój Boże, ktoś z grupy trzymającej władze na Wykopie zachował się bardzo, bardzo nadgorliwie, jak młody policjant, którego interesują tylko statystyki, a nie patrzy na to, że te niby "przewinienie" było takie "życiowe".

@Elfik32: @t__d: @dstranz: @m__b: Dlaczego?
@innuendoPL: może coś być "mniej legalne"? ;) Mi się zdaje, ze gdyby dal zdjecie do fejsa to raczej by nie było nielegalne. Tzn. mógłby poleciec za pomówienie czy cos takiego, ale raczej nie za rozprzzestrzenianie zdjec. Tak myśle...