Wpis z mikrobloga

Mirka PO**BAŁO

#wykopoczta #wykopoczta #wykoppaczka

Drogi @wilku1984 i cała wykopocztowa społeczności.
Przepraszam że aż dwa dni zwlekałem z tym wpisem od czasu otrzymania paczki.
Nie jest to zemsta za nie działający tracking przesyłki przez kilka dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale w poniedziałek nie było mnie w domu i otwarłem paczkę dopiero wczoraj ale byłem tak zabiegany że nie miałem czasu na spokojne napisanie posta. Przekaż różowemu że jednak się odezwałem ( ͡ ͜ʖ ͡)
W tym roku brałem udział po raz pierwszy w zabawie. Bawiłem się całkiem nieźle przygotowując moją paczkę ponieważ postanowiłem namalować obraz dla @jamaiwr (wołam też żeby się pochwalić co dostałem). Nie miałem zbyt dużych oczekiwań ponieważ głównie zależało mi na przygotowaniu mojej paczki, ale to co przygotował Wilku jest godne pochwały.
Zacznę od tego że paka jechała do mnie z Anglii z okolic Barnsley.
Co znalazło się w paczce? Pozwolę się wzorować na opisie z listu :)
*Tona słodkości i przekąsek z Anglii:
- Pringlesy
- M&Msy
- 2 Paki chipsów w niecodziennych smakach
- Cukiery Eclairs
- Oreo limited edition
- 2 Czekolady Cadbury XL
- 9 pak kitkatów
- 6 jajek niespodzianek
- 4 Batoniki picnic
*Kubek z Leszkiem&JP2Πłsudskim. No ogólnie najbardziej wykopowy kubek jaki można sobie wyobrazić(zdjęcie na dole)
*I gdy myślałem że to wszystko i że paczucha jest świetna to zabawa dopiero się zaczęła. Głównym punktem całej paczki był zestaw krawat + poszetka + spinki do koszuli w kolorystyce pomarańczowej.
No i najważniejsze. List. Ale co to za list? Wilku się nie oszczędzał nawet w tej kwestii i napisał list an 7 stron A4 ;).
Czytało się to naprawdę świetnie.
Cała zawartość paczki idealnie wpasowała się w mój opis i gusta ;).
Byłbym zachwycony otrzymując pojedyncza jej częścią, słodyczami, kubkiem, krawatem etc. , listem. A dostałem ty zapakowałeś to wszystko jednocześnie. Bardzo Ci dziękuję!
Wykonałeś kawał świetnej roboty! Na pewno wezmę udział również w kolejnej edycji.
Kurier nie musi cierpieć bo kubek dojechał w całości, natomiast ucierpiała jedna paka chipsów więc została zjedzona jako pierwsza ;).
Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę ostrożnego mirkoblogowania i Wesołych Świąt :D
TenGumis - Mirka PO**BAŁO

#wykopoczta #wykopoczta #wykoppaczka

Drogi @wilku1984...

źródło: comment_WACUrQEnhct3ehRHKsNFnsVQ01JCIyqg.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@TenGumis Nie wierzę! Ucho kubka nie odłamane a kindery nie zmiażdżone? (ʘʘ) Dziękuję Pan DPD!
Z tymi 7 stronami to nie ma co chwalić, kto powiększy foto zobaczy że to drukowane i pisanym wyszłyby ze 3 ale nie miałem sumienia zanudzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Paka może i mało spersonalizowana bo sparowało Cię z niemiłosiernym spierdoxem dla którego to I edycja, ale przynajmniej nadrobiłem
  • Odpowiedz