Wpis z mikrobloga

@stekelenburg5: @chanelzeg: wybaczcie, wchodziłem pół godziny temu i widzę jakieś kolejne odsłony pojazdów po Macierewiczu czy Morawieckim, a o tak przełomowym sondażu ani słowa. Z ciekawości, takie wiadomości mocno demotywują Wasze środowisko, czy raczej macie świadomość tego, że Wasza walka w internetach idzie raczej o to żeby "kaczyści" nie mieli większości konstytucyjnej w kolejnych wyborach?
@stekelenburg5: uuuu, wychodzi na to, że tym kraju co druga osoba jest trollem w takim razie ( ͡º ͜ʖ͡º) Niech Ci się przyśni jakiś Verhofstadt albo coś równie miłego. Dobranoc!
@hehenuanek: przypomnij mi czy w historii III RP, któraś z partii dobiła do 50% sondażowego poparcia? Może jesteś starszy i potrafisz sięgnąć dalej niż ja? ( ͡º ͜ʖ͡º)
przypomnij mi czy w historii III RP, któraś z partii dobiła do 50% sondażowego poparcia? Może jesteś starszy i potrafisz sięgnąć dalej niż ja? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@4tek: Już kolega @TlenekSl odpowiedział. Ja dodam, że SLD też dobiło do ~50% poparcia jakoś koło 2000-2001 roku. Dodam, że w obu tych przypadkach sondaż nie był podrasowany odrzuceniem "niezdecydowanych" (wbrew obiegowej opinii, że ich głosy rozkładaja się po