Wpis z mikrobloga

Dzieeń dobry Mirko! Dzisiaj na śniadanie prosta pasta jajeczna:

4 jajka na twardo  L
100g majonezu
½ papryki (80g)
½ średniej cebuli (16g)
Sól, pieprz, tabasco

Jajka zetrzeć na małych oczkach, posiekać cebulę i paprykę. Wymieszać, doprawić.

MAKRO: 991kcal 92T 30B 10W
Zjeść można samą, zawinąć w szynkę, ser, na Keto bułach itd
#gotujzwykopem #ziemniakizostaw #keto #mikrokoksyprzepisy
c.....i - Dzieeń dobry Mirko! Dzisiaj na śniadanie prosta pasta jajeczna:

4 jajka na...

źródło: comment_l7EPTI2La8e7ZzeKF1OcWYfk0ZvP7fzv.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@chixi: czy takiej ilosci kalorii na taka mala ilosc jedzenia bedziesz miala nadwyzke kaloryczna, ok hormony fajnie beda dzialac przy tluszczu ale i tak sie zalejesz.
  • Odpowiedz
@chixi: jesli jestes w stanie na dwoch posilkach dziennie w tym jednym mikrosniadaniu nie byc glodna to szacun, wrzuc wyniki za 3 miesiace, jestem ciekawe. znam pare osob ktore probowaly keto, po 2-3 miesiacach rezygnowali.
  • Odpowiedz
@chixi lubię Twoje wrzuty ale jak patrzę na to ile to ma kalorii.
Moje żywienie opieram na większej ilości przy mniejszej ilości kalorii, częstych posiłkach.i głównie obcinam kalorie i waga leci powoli w dół.
Zastawiam czy zmiana na keto byłaby korzystna i dałbym radę
  • Odpowiedz
  • 0
@lukaschels IMO zależy od dwóch rzeczy a kluczowe pytanie brzmi jak bardzo lubisz węgle. U mnie nie ma większego problemu bo generalnie jeszcze przed przejściem na Keto jakbys dla mi do wyboru golonke albo makaron to wziełabym golonke. IF (czyli jedzenie tylko w kilkugodzinnym oknie żywieniowym) wymusza małą ilość posiłków i ich dużą kaloryczność. Dla mnie to wygodne bo nie muszę taszczyć ze sobą pudełek z jedzeniem.
Keto nie każdemu służy i
  • Odpowiedz
@spidero:

Zjadam 3 Max 4 posiłki będąc na keto I to jest 3k kalorii, chciałbym się zalać Ale jakoś ciężko to idzie nie jedząc dużo wegli. Ciężko jest też więcej wepchnąć bo człowiek syty na Maxa. Na keto ponad 15 miesięcy.
  • Odpowiedz
@drGreen: nie masz spadkow sily ? bo na keto schodzi z ciebie woda i glikogen z miesni, ze tak delikatnie zapytam, sranie w porzadku (serip pytam) ? brak blonnika nie przeszkadza ? i jak dostarczasz witaminy i mineraly ? jakies warzywa dopuszczasz ?
  • Odpowiedz