Wpis z mikrobloga

@gagger: jakie chcesz wyliczenia? Chcesz przyrównywać Polskę bide kraj z wysokorozwinietą gosodarką jaką jest gospodarka niemiecka. Gdybyś był prowadził coś swojego to wiedziałbyś o co chodzi. Mając 30 pracowników i chcąc im zapłacić 2700 netto koszt będzie na jednego prawie 5 tys to o czym chcesz w ogóle rozmawiać. Dlaczego myślisz że Chiny się wzbogaciły? Bo miały 500+? Prędzej by ich to jeszcze bardziej do grobu wpędziło. Bogactwo nie bierze się
@MAKZIE00: naucz się czytać, ja chcę znać przyczynę a nie czekać aż ktoś się zacznie wymądrzać, sprawa jest poważna bo chodzi o przyszłość tego kraju, kto tu ma mieszkać jak co parę lat nam ubywa milionów? niech chociaż jakiś sensowny plan/zarys będzie na wypadek gdyby ktoś nowy miał dojść do władzy, niech ktoś wykona jakąś dobrą analizę która wejdzie w gorące pod tag gospodarka, #!$%@? że na wykopie, ale niech chociaż
poza tym #!$%@?... naprawdę, dajcie mi jakiś sensowny przykład na którym można się oprzeć który udowadnia że niskie podatki/koszta utrzymania zapewnią nam 800-1000€ pensji... no #!$%@?, #!$%@? się w głowę! dlatego się pytam, bo naprawdę w to nie jestem w stanie uwierzyć, dalej będą nas ruchać w dupę, dlatego potrzebuję ogarniętej odpowiedzi jak rozwiązać problem, bo mamy w #!$%@? spory problem

i masę tych firm STAĆ by nam zapłacić, znowu się wam
tak w sumie to nie wiem... naprawdę... inflacja istnieje dlatego bo koszta idą w górę, gdyby prawnie dać dostęp do środków na pensje to koszta na pracownika = 0 czyli nie powinno być inflacji [jeszcze jakby ceny przez unię przykręcić] czemu wy jesteście taką #!$%@?ą rasą że nie umiecie prostej logiki...
@gagger: @gagger: nie warto z tobą dyskutować jeśli nie rozumiesz że jeśli byś miał 1000zł więcej to byś je wydał na życie czy na co Ci się podoba. Przyczyną są tacy pieniacze jak Ty którzy głosują na socjalistów. Od lat robić to samo ze skutkiem żadnym nie może przynieść innego skutku.