Wpis z mikrobloga

@Skrrt2115: gdyby MIOTA miała osiągnąć kapitalizację równą kapitalizacji BTC to cena za 1 MIOTA to obecnie około 80 USD. I nie mylmy tego. Cena MIOTA a nie IOTA. Także że ten tego MILION Dolarów ! to nie jest realne :) NIGDY. No chyba że 1 BTC będzie po 1 mln USD :) To wtedy może :)
@Skrrt2115: 1 MIOTA : 1mln USD pomysł :) NIGDY TO NIE JEST REALNE. To 1 IOTA musiała by być po 1 dolar ! Pomyśl #!$%@? ile w to musiało by być wpompowane kasy skoro MIOTA jest około 27 mln sztuk a IOTA jest 2 779 530 283 277 761 IOTA to musiała by być kapitalizacja 2 779 530 283 277 761 dolarów ! NIE RE ALNE ! żadna spółka nie ma
@Skrrt2115: jeśli chcesz moje przewidywania. To moim zdaniem cena doleci jeśli faktycznie to wejdzie powszechnie to milionów urządzeń na całym świecie to cena realna za 1 MIOTA to 1000 USD. I myślę na spoko tak będzie. Ale Świat krypto wiele razy nas zaskoczył i może zaskoczyć również teraz. I możemy nawet nie mieć pojęcia jak daleko to pójdzie.
@zaspoon: nawet się niechce Tobie wejść w link który podałem. Tam masz analizę ceny MIOTA. pytasz o IOTA czy o MIOTA bo to diametralna różnica. MIOTA to 1 mln IOTA. MIOTA jest notowana na giełdach a nie IOTA.
I myślę na spoko tak będzie.


@Amelcio: a co jeśli ktoś zrobi odpowiednik ioty tyle że lepiej działający? Iota może umrzeć. wszystko jest możliwe. sam kupiłem sporo i czekam na odpowiedni moment by wrócić do bitka część