Wpis z mikrobloga

Czasami pada pytanie dot. videorejestratorów. Nie pracuję dla żadnej redakcji ale jak mi się uda coś przetestować to dzielę się tym z innimi, na moim kanale wrzucam informacje o Android TV i ostatnio o videorejestratorach. Jeśli kogoś interesuje taki zakup - kamera do samochodu, to zapraszam: https://www.youtube.com/playlist?list=PLTp6HdpPN9aKxo0_m9XWx1hZgJsPVCV4N

Generalnie jeśli ktoś by oczekiwał krótkiego info: Navitel R600 i Xblitz GO dały podobne wyniki, przy czym Navitela można kupić nawet za 260 zł (ostatnio w selgrosie był). Na pewno warto zwrócić uwagę na GO SE, droższy i nowszy. Xblitz wypada fajnie w nocy, wiadomo że tablic raczej nie odczytamy ale ma diody IR więc warto się zainteresować jeśli ktoś sporo jeździ w nocy a szuka taniej kamerki.

Blaupunkt BT 3.0 też jest fajny, ma najszerszy kąt widzenia, ale upycha dużo obrazu i wbrew pozorom nie zawsze można było odczytać detale.

Nie testowałem DOD i Viofo, a na pewno warto zwrócić uwagę na te 2 marki. Nie miałem też w rękach Yanosik PRO ale patrząc na pierwsze recenzje wnioskuję, że kamera jest tu raczej dodatkiem niż realną korzyścią. A jeśli kamera ma tylko nagrywać, to równie dobrze można by używać telefonu (jest nawet darmowa aplikacja całkiem niezła Daily Road Voyager - polecam, działa w tle.

I tyle. Pozdrawiam
#videorejestrator #technologia #kamerasamochodowa #januszemotoryzacji #szeryfdrogowy