Wpis z mikrobloga

W ostatnich miesiącach chytry knur kupił sobie m.in. nowy TV, kino domowe, PS4, Nintendo, komputer za 10k, monitor, kilka telefonów. Do tego pojechał na weekend do parku rozrywki i kilka razy odwiedził Warszawę. Łącznie wydał na to wszystko pewnie kilkadziesiąt tysięcy. Gdyby chciał, to przecież już dawno mógłby spłacić całe zadłużenie, wykupić Urzędniczą, może nawet kupić nowe mieszkanie i żadne dodatkowe zbiórki nie byłyby potrzebne. Ale nie... On nie chce pomóc rodzinie. Obłudny tucznik woli ją wykorzystywać i pod fałszywym pretekstem pomocy bliskim, wyłudzać od donejtujących go debili jeszcze więcej hajsu na swoje (i Nosacza) kolejne zachcianki.

Do tego wszystkiego, ten zakłamany świniak stale posługuje się tą samą, sprawdzoną metodą, która (co najgorsze) ciągle działa:
- Najpierw słyszymy "Ludzie, zbieramy na zęby dla pani Gosi", potem "Zębów niestety nie będzie bo mama się nie zgadza" (a co z kasą - nie wiadomo).
- Najpierw "Ludzie, zbieramy na nowe, szczelne okna żeby pani Gosia i Jaca nie marzli w zimie". Potem "Okien nie będzie, wymienię tylko szyby".
- Najpierw "Ludzie, zbieramy na remont łazienki". Potem "Remontu nie będzie bo eksmisja".
- Teraz słyszymy o zbiórce na "ratowanie Urzędniczej", a za kilka miesięcy dowiemy się, że zebrana dzisiaj kasa znów pójdzie na dodatkowy monitor dla knura albo markową torebkę dla Agi.
- Itd. Itp.

Serio... Po kilku takich akcjach każdy, nawet odrobinę myślący człowiek, już nigdy nie wysłałby temu oszustowi ani złotówki (a już zwłaszcza podczas nudnych streamów). Tymczasem nawet na Wykopie są idioci, którzy wysyłają knurowi donejty typu "GOHA GOHA", albo "Tato, wróć do domu" (podpisane jako córka Jacy), a później spuszczają się na mikro jakie to niby złoto. Powtarzam - ZŁOTO!!! No po prostu ubaw po pachy... Żal mi Was...
Zrozumcie wreszcie, że wystarczy zakręcić kurek i po kilku tygodniach grubas stanąłby na głowie, żeby urozmaicić szoł i zachęcić ludzi do donejtowania. Dopiero wtedy zaczęłyby się "złote streamy" (a nie te Wasze popierdółki ze "śmiesznymi" donejtami).

Napychacie (nie kieruję tego do wszystkich, a jedynie do donejtorów) temu zakłamanemu i aroganckiemu grubasowi kieszenie, płacicie mu za nudne siedzenie na dupie oraz wymyślanie kolejnych bajeczek, a później płaczecie że nic ciekawego się nie dzieje, że grubas ignoruje widzów, że wyprasza największych zadymiarzy albo w ogóle przez dłuższy czas nie odpala streamów. A po co ma to robić, skoro mimo tego wszystkiego i tak znajdą się kretyni, którzy wyślą mu swoje złotówki? I tu nie chodzi o to, czy 3-5 zł to dla kogoś dużo/mało. Chodzi o to, że jak zbierze się większa grupa takich debili, to grubas na jednym streamie "zarobi" (wyłudzi) kilka tysięcy.

I na koniec drobny "fakt", jako odpowiedź na kolejne kłamstwa parszywego knura:
- Grubas ma tydzień od ogłoszenia sentencji wyroku (czyli od piątku) na złożenie pisemnego wniosku o doręczenie mu wyroku z uzasadnieniem. (art. 328 par. 1 KPC)
- Uzasadnienie, co do zasady, sporządza się w terminie dwutygodniowym od dnia zgłoszenia wniosku. (art. 329 KPC)
- Apelację wnosi się w terminie dwutygodniowym od doręczenia wyroku z uzasadnieniem. (art. 369 par. 1 KPC)

To tyle, jeśli chodzi o bajeczkę grubasa o jakimś jedno lub dwutygodniowym terminie do wniesienia "odwołania" (nie oglądałem streama non stop, a z tego co we fragmentach słyszałem to tucznik co chwilę wymyślał inny termin). W rzeczywistości cała "procedura" może może trwać (i z reguły trwa) miesiąc albo dłużej.

#patostreamy
#grubyoszust
#danielmagical
  • 14
  • Odpowiedz
@vegeciak: Wiesz co, wcale nie broniąc Grubego, wydaje mi się, że większość tych rzeczy on robi po prostu nieświadomie. Mówiąc na przykład o jego wydatkach, że komputer, telefony itp. Zobacz, jakie on miał dzieciństwo, nikt go nie nauczył gospodarowania pieniędzmi, dlatego teraz "żyje chwilą" i wydaje mu się, że pieniążki się nie skończa
  • Odpowiedz
@vegeciak: co do wydatków to tego nie da się opanować jeśli wcześniej nic nie miałeś. Widać to było jak się kiedyś naprawdę cieszył z zakupu nowej bluzy PUMY za te 150-200 zł. Dawniej dla niego było to coś niewyobrażalnego.
Teraz, gdzie za dzień streamowania ma 1k pln, a dawniej miał średnio 2,5-3k pln wie, że może pozwolić sobie na wydatki jakie chce.

Wiadomo, boli fakt, że wykorzystał Łukasza, bo nic
  • Odpowiedz
@Emiljanek: Być może. Nie jestem psychologiem, nie byłem w jego sytuacji. Oceniam tylko to, co widzę i co (jako widza) mnie oburza. Grubas od niemal pół roku bezczelnie (na każdym kroku) kłamie, wyłudza coraz większą kasę, nie szanuje ani widzów, ani rodziny, ani znajomych, itp. itd. Serio... Coś się we mnie burzy jeśli widzę, że taka osoba mimo takiego zachowania (które z dnia na dzień staje się jeszcze gorsze) dostaje
  • Odpowiedz
@vegeciak:

Grubas od niemal pół roku bezczelnie (na każdym kroku) kłamie, wyłudza coraz większą kasę, nie szanuje ani widzów, ani rodziny, ani znajomych, itp. itd. Serio...


czego ty sie po patologicznym narcyzie spodziewałeś? nadrabia teraz tym sobie brak uwagi któego nie mial za dzieciństwa, wiesz poczucie że sie jest "gwiazdą" które w jego wypadku przeszło w psychoze "taki był plan żeby nas #!$%@? , dostaniemy nowe mieszkanie i fajnie by było jak będzie łazienka i ciepła woda" jest dla niego całkiem miłe - wiesz bez tych strimów musiałby harować bardzo długo a tak ma od ręki - i to
  • Odpowiedz
@Renard15:

toć o to chodzi właśnie żeby było jak najwięcej - wiesz kto stara sie być na szczycie, będzie spadał całe życie. A on spadnie aż do tartaru z plugawcami i nikczemnikami będzie przebywał - i będzie płacz i zgrzytanie zębów


Moim zdaniem ten moment mógłby już nastąpić. Grubas jest wystarczająco "wysoko", by jego upadek był dla niego zdecydowanie bolesny. Miał kilkaset tysięcy na koncie, miał zarobki na poziomie kilku tysięcy za dzień streama, miał kilkunastotysięczną widownię, miał codzienne drogie zakupy. Teraz brakuje mu tylko kolejnego bana, powrotu do 50-100 zł za streama i eksmisji z
  • Odpowiedz
@vegeciak:

Poza tym część donejtów to pozdrowienia i słowa otuchy, a tych to już kompletnie nie kumam


widzisz, ci ludzie są tak mali że jak ich "potęzny strimer pozdrowi" to im samoocena szybuje wiesz, dla ciebie i mnie powiedzenie "a mnie to chociaż sam danielmagical pozdrowił" nic nie znaczy ale dla nich to wielkie
  • Odpowiedz
poczekaj nieznajomy, jeszcze zobaczysz zapłakanego daniela


@Renard15: Trzymam za słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na zakończenie... Przypomniało mi się, że my za gówniaka tych żuli obrzucaliśmy chyba niewielkimi kamieniami, patykami, itp. itd. Dzisiejsza gimbaza obrzuca patologię pieniędzmi. Eeeeech...

Chyba czas na kolejną przerwę od streamów grubego oszusta. Człowiek przynajmniej niepotrzebnie się nie denerwuje, że taki obłudny knur bez żadnych konsekwencji wyłudza kasę od małych
  • Odpowiedz
@vegeciak:

my za gówniaka tych żuli obrzucaliśmy chyba niewielkimi kamieniami, patykami, itp. itd. Dzisiejsza gimbaza obrzuca patologię pieniędzmi. Eeeeech...


jo, my rzucaliśmy kamieniami ALE młodzież obrzuca ich pieniędzmi i taki rodzic może dać przykład "nie pij bo skończysz jak jaca praca" więc ostatecznie to i tak wyjdzie na dobre wiesz wskazanie palcem "patrz synu żul idzie"
ale faktem jest, nie powinno sie tego promować tylko tępić, spokojnie morawiecki i reszta wesołej gromadki i za to
  • Odpowiedz
Po kilku takich akcjach każdy, nawet odrobinę myślący człowiek, już nigdy nie wysłałby temu oszustowi ani złotówki


@vegeciak: poważnie oczekujesz "myślących ludzi" pod tym tagiem?
  • Odpowiedz
@Renard15: Ja to widzę nieco inaczej. Teraz taki gówniak widzi (mam nadzieję tylko chwilowy) "sukces" grubasa i uczy się, że takie zachowanie popłaca. Kiedyś dzieciak widział zaszczanego/obrzyganego żula zgonującego w krzakach i obrzuconego kamieniami/patykami, teraz zaszczanego, bezrobotnego patostreamera, który mimo ciągłych kłamstw i agresji dostaje donejty jeden za drugim.

Co do drugiego akapitu (konsekwencji). Prawne konsekwencje są śmieszne... Kara ograniczenia wolności, która zaciera się po 3 latach. I to wszystko
  • Odpowiedz
@vegeciak: nie znasz mnie
ja zawsze mam racje, chcesz zapisz sobie te rozmowe i sprawdź za 12 miesięcy ok ?
święte prawo równowagi jest nie do ruszenia i jest jednym z podstawowych, coś jak filar
  • Odpowiedz