Wpis z mikrobloga

  • 1507
Nie pogardzilbym taka temperatura przez całą zime. Nie ma sniegu nie musisz w tej roztopionej papie chodzić, nie rzucają soli przez co buty sie nie niszczą, mniejsze zużycie energi cieplnej. Ludzie może byliby bardziej uśmiechnięci xD same profity
#oswiadczenie #warszawa ##!$%@? #pogoda
  • 86
  • Odpowiedz
O kurna, no tak bo droga hamowania to najważniejsza rzecz w życiu...


@AvantaR: A jaki ma byc plus? Bo mozna na sankach pozjezdzac? Nie rozsmieszaj mnie. Minusy sie biora z faktycznych problemow doroslych ludzi.
  • Odpowiedz
@AvantaR: Każdy ma prawo do swojej opinii.


@Hatespinner: Ale kto się nie zgadza to gimba bez samochodu :D Ciekawe jaki % ludzi, którzy mi cisną per "gimba" jest choćby tylko z 5 lat młodszych, a nie na przykład 15 :D
  • Odpowiedz
@AvantaR: Opinia, że coś ładnie wygląda, a fakt że jest #!$%@? dla komunikacji to dwie różne sprawy. Trzeba dorosnąć, żeby zrozumieć różnicę. I nie mam tu na myśli wieku fizycznego.
  • Odpowiedz
Musisz być naprawdę fatalnym kierowcom, że robi Ci to taką różnicę


@AvantaR: No i widzisz czym sie rozni to co ja pisze, od bredni gimbazy? Bo dobry kierowca nie bagatelizuje #!$%@? warunkow pogodowych BO JEST ZAJEBISTY I UMIE JEZDZIC, NAPED NA TYL ELO BMW PZDR.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Nikt tu nic nie bagatelizuje, po prostu śmieszy mnie to utyskiwanie na śnieg. Jak tak bardzo boisz się tego śniegu to weź się przeprowadź do Australii gdzieś czy coś. Rok 2017, samochody już prawie same jeżdżą, drogi utrzymywane coraz lepiej, ale zawsze znajdzie się jakaś beksa co będzie na śnieg narzekał. Nawet mi Cię nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
się przeprowadź do Australii gdzieś czy coś


@AvantaR: Juz wykonane, elo. Poza tym ja napisalem swoje a to ty sie pierwszy zaczales nad tym spuszczac, wiec wiesz dobrze kto powinien odpuscic jak juz.

Snieg #!$%@?, przez 90% czasu to chyba jakas #!$%@? blotna chlapa jak juz. xD
  • Odpowiedz