Wpis z mikrobloga

  • 0
@#!$%@? skoro nazywasz seks "popuszczanie szpary" przez kobietę, to znaczy ze nie szanujesz kobiet. Tym samym nie szanujesz kobiety z którą jesteś. Albo faceta, nie wiem kto cie tam rzekomo kocha. Nic nie mam do gejów
  • Odpowiedz
skoro nazywasz seks "popuszczanie szpary" przez kobietę, to znaczy ze nie szanujesz kobiet


@PomidorovaLova: W jakim Ty świecie żyjesz? Moje dzieci wydaje mi się, że mogą mnie kochać tak mi się wydaje. Z facetem chyba by się nie udało. Wracając do szanowania kobiet... przeczytaj jeszcze raz swój wpis, a ja Ci teraz odpowiadam, że na takie odzywki do siebie jak najbardziej zasługujesz. Nie porównuj się ze wszystkimi kobietami bo jest
  • Odpowiedz
  • 0
@#!$%@? wez mi tylko wytłumacz czym sie różni randomowy pijany facet ruchający nowopoznaną laskę, od randomowej pijanej laski ruchającej sie z nowopoznanym facetem? Czemu w opinii stuleji niepotrafiących sobie poradzić z prostotą życia, temu facetowi należy sie aprobata, a kobieta to puszczalska dziwka? Tacy troglodyci bez przyszlosci jak ty juz są na wymarciu. Tylko tych dzieci szkoda
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Jeszcze do tego jesteś chora. Gdzie ja napisałem, że randomowy pijany facet ruchający jakąś laske jest ok? Jesteście siebie warci. Ciekawie potrafisz sobie dopowiadać wyobrażenie o innej osobie by pasowało Ci pod narracje tylko strasznie nieumiejętnie Ci to idzie. Nie chce mi się już odpisywać, jesteś super a ja jestem już na szczęście na wymarciu. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@#!$%@?: mam tylko nadzieję że zrozumiesz kiedys ze uprawianie seksu to ludzka rzecz. Robią to ludzie na całym świecie w milionach miejsc i nie ma sensu nikogo wyzywać od puszczlaskich
  • Odpowiedz