Wpis z mikrobloga

@aqrcw: Jak załadowałeś 300mg w drodze donosowej to przecioprane masz te kryształy dobrze bo taka ilością to porobiliśmy sie w sylwestra w 5 osób ( ͡º ͜ʖ͡º) Jest nie tyle tolerka co niedobory serotoniny, której synteza w organizmie trwa 2 tyg.
  • Odpowiedz
@aqrcw: Ja to brałem duzo lat temu, ale serio taka ilość to na kilka osób. Kumpel poznał laske taką kozare co ona to nie brała itp. #!$%@?ła tego nosem 0,2 i tak się zluzowała, że posrała się w stringi xd
  • Odpowiedz
@aqrcw my w pradze 1g na pół zjedliśmy z niebieskim i oprócz urwania filmu żadnych efektów ubocznych xD trzy dni później kryształ przyjemnie wszedł.
  • Odpowiedz
@aqrcw: Primo, zaufaj na słowo. Nikt już nie wciągaj tego w nozdrza.. to się je, to się przyjmuje ORALNIE. Polecam zrobić przynajmniej 3tyg przerwy, nie ma co katować mózgu.
Do tego odpowiednia suplementacja : maglez (chlorek najlepszy) PIRACETAM- bardzo potrzebne, witaminy, minerały

Nie polecam robić dorzutek.. chyba że jedną malutką, bo inaczej zwałaaaa
  • Odpowiedz
Dobra rozpisze Ci mój sprawdzony sposób, #!$%@? to nie od dzisiaj, i wiem co dobre.

Suplementy:
Chlorek magnezu - nacierasz się tym przed imprezą, jest więcej energii, mniej skurczy mięści, mniejsza zawała potem.
Piracetam- baaardzo zmacnia pixy, działa ochronnie na mózg, delikatnie wydłuża działanie (polecam str docsimon. Pe eL)
Witaminy, minerały,elektrolity - to wiadomo.. takie środki jak MDMA wypłukują z organizmu witaminy

Przed fazowaniem ładujesz ok 4g piracetamu - 3 godziny przed
  • Odpowiedz