Wpis z mikrobloga

Kupiłem pierwszą drogą myszkę. Bloody 6. Po 3tygodniach używania kabel zaczął przerywać i tyle z życia jak prawdziwy gejmer.
Podłączam z powrotem myszkę GOBLIN 2000DPI, którą kupiłem za 20zł 3 lata temu i tyle też ją używałem. Przetrwała comiesięczne wyprawy w plecaku, upadki z biurka, rozlane kawy i działa. A Bloody raz pojechała ze mną na game jam. I co? I tyle ją widziałem.
#pcmasterrace #komputery #zalesie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Motloch: XD
Kupiłeś gówno za 50 zł, firmowane na uber pro gejmingowy sprzęt, a do mnie piszesz jakimś pretensjonalnym tonem jakby to była moja wina, że szrot od a4techa rozpada się po 3 tygodniach, kek.

Chcesz dobrą myszkę to kupujesz Logitecha, DreamMachines, SteelSeries, CMStorma, czy nawet Razera, jeszcze pewnie znajdzie się kilka firm które gniotą jakością wykonania, czy zastosowanym sensorem A4Techa. - a to wszystko do max 200 zł. (
  • Odpowiedz
@Motloch: Powiem ci że naprawdę masz pecha, u mnie mysza bloodiego ZL5 już 2 lata ostrego katowania przeżyła, była rzucana, zalewana, zapychana syfem, pyliło się na nią przy remoncie...

Jedyne co jej się stało to otulina w połowie kabla się przetarła od krawędzi biurka bo bungee nigdzie znaleźć nie mogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz