Wpis z mikrobloga

Ja piernicze ale żenada się odwaliła. Kumpel był w sobote na weselu i jego kolega a mój znajomy postanowił przy wszystkich zrobić comingout. Ponoć w środku wesela troche podchmielony podszedł do orkiestry i oświadczył wszystkim gościom, że jest gejem i ma partnera. Najlepsze, że był z jakąś kolezanką, ktora po tej akcji szybko się zmyła. Serio homoseksualiści, jesteście tak zadufani w sobie, że musicie wszystkim oświadczać, że pukacie się w pupke? Myślicie, że aż tak wszystkich to interesuje?

Ponoć orkiestra musiała po tym grać "Jedzie pociąg z daleka" przez dwie godziny a goście robili ciuchcie przez połowę miasta, żeby rozchodzić tą żenadę. I potem. się dziwicie, że ludzie nie są w stosunku do was tolerancyjni jak przy każdej okazji wciskacie ludziom swoją orientację.

#homoseksualizm #zenada ##!$%@?
  • 120
  • Odpowiedz
@adam2911: gość po prostu jest zjebem bez wyczucia a to że jest gejem to sprawa poboczna, gdyby gejem nie był to by pewnie czuł potrzebę oświadczenia czegoś innego akurat tak żeby zgarnąć troszkę atencji na czyimś weselu
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: wiesz że jesteś głupi jeśli sądzisz że wymysliłeś 'mądry' argument, jest nienatiuralne i organ ten nie został stworzony do wprowadzania czeogkolwiek, plus obrzydliwym jest fakt, że znajdują się tam masy kałowe i treść pokarmowa, którą #!$%@? dotykasz, lubieć takie coś jest czymś nienormalnym, nienaturalnym
  • Odpowiedz
a co ma homoseksualizm do psychiatrii, skoro to wg ciebie taka norma?


@alejandra15: Stąd, że na psychiatrii (i na wszystkich innych zajęciach) mówi się również o jej historii i popełnionych błędach, a także prostuje się występujące i dziś poglądy, które są niezgodne z nauką.

Z propagandy homoseksualnej odpytują chyba tylko na kierunkach typu gender studies


@alejandra15: Wybacz ale Twoja konserwatywna propaganda chyba nie pozwala Ci spojrzeć na tę
  • Odpowiedz
@patchupdate: Tylko niech nie przejdzie Ci przez myśl zrobić dziewczynie minetki, w końcu usta są od jedzenia, a celem waginy jest przyjecie penisa.

A dlaczego argument o naturalności jest nielogiczny? To bardzo proste:

1) Antybiotyki => nienaturalne => dobre
2) Ospa wietrzna => naturalna
  • Odpowiedz
@alejandra15 jakbyś nie wiedziała co mam do psychiatrii, to tutaj taka mała definicja

Psychiatria – jedna z podstawowych specjalizacji medycznych, zajmująca się badaniem, zapobieganiem i leczeniem zaburzeń i chorób psychicznych. Bada ich uwarunkowania biologiczne, psychologiczne, rodzinno-genetyczne, społeczne, konstytucjonalne.

chyba nie uczyłaś się tam o homoseksualiźmie
  • Odpowiedz
@adam2911:
Ja piernicze ale żenada się odwaliła. Kumpel był w sobote na weselu i jego kolega a mój znajomy (Adam) postanowił przy wszystkich zrobić comingout. Ponoć w środku wesela trochę podchmielony podszedł do orkiestry i oświadczył wszystkim gościom, że chętnie dmuchnął by dzisiaj w puzon, uśmiechając się do koleżanki, z którą przyszedł. Najlepsze, że po tej akcji szybko się zmyła. Serio wszyscy Adamowie, jesteście tak zadufani w sobie, że musicie
  • Odpowiedz
Nie ważne co się krzyczy pijackim głosem w mikrofon orkiestry. Po prostu się nie krzyczy i już.


@mokry_sen_polonisty: ano. Ale OPowi mózg się wyłaczył jak to tylko usłyszał i zostało tylko "HURR DURR GEJ W POLSCE JAK ON SMIE"
Zwykły baran sie spił i pieprzył coś do mikrofonu. Nie istotne co, równie dobrze mógł wybełkotać "Arka Gdynia #!$%@? świnia"

...tylko wtedy nie byłoby postu na wykopie, ze wszyscy antyfani Arki
  • Odpowiedz
@MonitoringMediow: Ale to chyba nie chodzi o to, jak kto i z kim się kocha, ale o to że wesele to jeden dzień poświęcony tylko dla pary młodej. Robienie z czyjegoś wesela swojego własnego przedstawienia, zwłaszcza jeśli się wie że to będzie potem tematem numer jeden, albo wywoła u wszystkich zakłopotanie - jest nie w porządku wobec pary młodej. I jeśli się nie jest najbliższym przyjacielem małżeństwa i nie wie,
  • Odpowiedz