Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem teraz w aktualnej pracy ale jako, ze sie umowa konczy to szukam kolejnej. I wpadla mi w oko praca jako projektant mebli w brw. Potrzeba tam autocada, a z nim nie miałem styczności. Trudny jest w obsłudze? Dużo różni się od innych narzędzi do projektowania 3d? #autocad #grafika #kiciochpyta
  • 13
@TymekB: Od Blednera, 3DSMaxa czy innych to różni się diametralnie.
Zupełnie inna filozofia działania.
Sam nie trawię AutoCADa. Dużo bardziej wolę Inventora, a to też CADowski wymysł.
W CADach bardzo dużo rzeczy wpisujesz z ręki, a w "normalnym" programie 3D ustawiasz "na oko", lub poprzez przyciąganie
@TymekB: Nie mam pojęcia. Serio. Ja z AutoCADa korzystam tylko z przymusu i go unikam, także nie powiem Ci jak szybko się da go ogarnąć.
Inventora ogarnąłem szybko, ale jemu bliżej do standardowych 3D.
Pobierz wersje próbną i zobacz jak Ci wiedza będzie wchodzić
@TymekB: a w czym teraz pracujesz? bo dla dla mnie np praca w acadzie jest błyskawiczna, intuicyjna i uważam że jest to chyba bajbardziej precyzyjny program jeśli chodzi zarówno o 2d jak i 3d, jedyny minus to jeśli potem w 3d coś trzeba zmienić, tutaj zaczynają się schody
z dobrymi tutkami w tydzień ogarniesz bez problemu, potem tylko praktyka
hmm.. czyli w tydzień nie będzie problemem, żeby w stopniu średniozaawansowanym go ogarnąć?


@TymekB: w tydzień to ogarniesz może podstawy podstaw. Nie radzę w CV walić znajomości autocada. Już lepiej wypisz to co rzeczywiście znasz + chęć do dalszej nauki.