Wpis z mikrobloga

@maginalia Czemu poczulem sie urazony? Bo glosisz herezje piszac ze 90% Polakow to luje. Boli mnie to, ze sami plujemy na wlasny narod i wzajemnie sie nie wspieramy- a to wlasnie nasza najgorsza cecha, za ktora powinnismy sie wstydzic i ktora jest widoczna i niezrozumiala dla innych narodow.

Polacy to jeden z najbardziej kulturalnych narodow naszego kontynentu i nie ma w tym ani troche przesady. Nie mamy absolutnie sie czego wstydzic
  • Odpowiedz
@allahuakbarr: ale ja nie mam kompleksu bycia gorszym, jednak trochę mi zawsze wstyd za rodaków za granicą - szczególnie w takich sytuacjach jak ta opisana, nie jest to wymyślona przeze mnie sytuacja, tylko serio - najpierw jakaś grupka się upiła przed lotem, później się prawie pobili - o nic - a później jeszcze taki jeden "pachnący" przyjemniaczek usiadł koło mnie.
Oczywiście jeśli chodzi np. o relacje damsko-męskie to się zgodzę,
  • Odpowiedz
@4Head: każdy używa stereotypów, to normalny proces w mózgu - mózg upraszcza sobie świat, żeby szybciej przetworzyć natłok informacji. Dlatego też ja zawsze staram się godnie reprezentować swój kraj za granicą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz