Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest na mirko ktoś z doświadczeniem związanym z użytkowaniem sildenafilu? Mógłby ktoś napisać jak to działa i czy warto? Czytałem na stronach dystrybutorów, ale zbyt "reklamowo" to brzmi. Opinie na tych stronach i forach też nie wydają się zbytnio wiarygodne. Może tutaj ktoś taki jest i podzieli się doświadczeniami. Z góry dzięki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#seks #roksa #zdrowie #farmacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy jest na mirko ktoś z doświadcze...

źródło: comment_VLXcmy3OIsHaUf4LS9tpZBHuJdUNbbbx.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania pytaj o co chcesz xd Bierzesz tabletkę, po 30 minutach zaczyna coś działać. Przy pobudzeniu seksualnym ci staje, a bez opada. Efekty trwania są kilkugodzinne, a nawet czasami na drugi dzień coś jeszcze czuc. Efektami ubocznymi są uczucie gorąca na mordzie i zatkany nos.
  • Odpowiedz
OP: @s8w8 są nawet tańsze niż za 20 zł. Blister za 44 złote tych które dałem w obrazku. Po prostu nie chcę kupić czegoś czego działania nie rozumiem i czemu do końca nie ufam. Z lekami jest różnie. Może wcześniej skonsultuję się z lekarzem. To takie dziwne? xD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Zkropkao_Na}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jestem od tego uzależniony ale tylko dlatego że mogę mieć wielokrotne orgazmy. Nawet 7pod rząd w krótkich odstępach czasu. Bez seks jest normalny, z małą dawka zmieniam się w lysego z Brazzers który różowej potrafi zrobić dziurę po drugiej stronie xD
  • Odpowiedz
OP: @OzaweNakashi a mógłbyś podrzucić nazwę specyfiku który stosujesz? Jest sporo różnych na rynku i nie wiem który wybrać. Oczywiście pytam o ten dostępne bez recepty. Wiesz może czy jest jakiś sklep internetowy wysyłający do paczkomatów? Niestety mieszkam jeszcze z rodzicami i czasem nie potrafią powstrzymać się od otwarcia paczki.

@frytex2 No akurat jestem samotny obecnie. Żeby wypróbować, musiałbym pójść na dziwki.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czasem po #narkotykizawszespoko próbowałem sidenafil i nie polecam. W mordzie robi się po 10 minutach tak sucho, że sobie plenisz. jak potrafisz dłużej to przygotuj 2l wody przy łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(ten gośc co pisze o 7 orgazmach to w dupie był i gówno widział, sidenafil nie działa tak że stoi ci #!$%@? cały czas, tylko przy podcieceniu (a te przy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kup sobie jakiś Mensil za dychę czy inną maxigrę go i sprawdź. Tylko przeczytaj ulotkę żeby się nie okazało że masz jakieś problemy z nadciśnieniem albo ci pompka jebnie. Nie kombinuj z zakupami z internetów jak to jest w każdej aptece.
  • Odpowiedz