Wpis z mikrobloga

@strikte: Jeżeli vaulting na starej mapie działa spoko, a na nowej nie to wtedy jest to kwestia mapy. Co z tego, że nie byłoby ciasno jak musisz biegać sporo zanim znajdziesz jakieś porządne bronie. Tym bardziej, że strefa się zamyka w takim samym czasie na obu mapach.
@strikte: Ta mapa to jest wersja finalna, bo do premiery został tydzień lub dwa około.

Jeżu, nie dogodzisz...


Aha czyli każdy kto ma odmienne zdanie od twojego jest malkontentem. Równie dobrze można założyć, że każdy cisnący po ostatniej aferze Battlefronta 2 to głupek, bo ehh niedogodzisz. Ja napisałem tylko co mi się w tej mapie nie podoba. Nie napisałem, że nie podoba mi się cała.
@DyrektorInternetu: ale kijek z tyłka to Ty wyjmij, co? :)
Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do czegoś czy też obrażać z powodu jakiejś gry. Mapa jest inna i oto chodzi. Mniej walki instant na początku, więcej łażenia i szukania. Vaulty mogą poprawić - przecież aktualizacje nie skończą się na 1.0 Trzym się i dozo na serwie ;)
@strikte: Problem w tym, że strefa za szybko idzie i zwyczajnie nie masz zbyt wystarczająco czasu jeśli wylądujesz w odległym miejscu na pokonanie mapy. PUBG ma być w miarę dynamiczny a taki rozmiar mapy zabija przyjemność. Na trzeciej strefie w ostatniej grze zostało mi 4 graczy bo poginęli od strefy.

A kijek z dupy to wykopowy Argumentum ad hitlerum