Wpis z mikrobloga

Witam. Kupiłem roidmi 3s do bmw e46 i jest lekkie trzeszczenie , szumienie być moze to wina zapalniczki , lub #!$%@? napięcia ( ktore wedlug aplikacji jest ok) czy ktos miał tak w swojej bmwiu albo w innym aucie ?.

ps. Czy ktoś kupował jakis transmiter tutaj w Polsce z allegro czy innych media expertów za około 100-150zl czy jest sens dawac tyle hajsy ?

#transmiter #xiaomi #roidmi #bmw #transmiterfm #e46
  • 16
  • Odpowiedz
@Gumbas: na roznych i cały czas do dupy ,a wlozylem taki za 130zl transmiter od znajomego to cud malina i bass i wszystko bylo , nie wiem moze jakis feler dostalem albo w tym aucie tak działa dlatego szukam jakiejs alternatywy tylko szkoda mi na takie gowno 130zl wylozyc( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@syjusz rozwiązałeś jakoś problem bo też mam E46 i jakość jest mierna niestety, a w drugim samochodzie gra bardzo przyzwoicie
  • Odpowiedz
@eNse: pytam o radio bo jest nieco fajniejsze zastosowanie na zalozenie aux kabla do fabrycznego radia bmw tylko zalezy jakie masz radio i mozna to wykonac samemu :)
  • Odpowiedz
  • 0
@syjusz duża navi MK4, mam auxa ale niestety coś jest z wiązką dociagnieta do radia nie tak bo gra tylko jeden kanał :/ Długo kombinowałem i nic nie wymyśliłem, dlatego kupiłem transmiter
  • Odpowiedz
  • 0
@syjusz a co do tych trzasków w tle to czytałem że może być to wina wzmacniacza diversity. Jak znajdę sprawny to wymienię i zobaczę czy pomoże
  • Odpowiedz
@syjusz: mówię no, aux działa ale nie tak jak powinien, nagrałem kiedyś filmik jak szuakałem rozwiazania ale niestety bezskutecznie.
eNse - @syjusz: mówię no, aux działa ale nie tak jak powinien, nagrałem kiedyś filmik...
  • Odpowiedz
Ja dziś w 2s ogarnąłem skąd pierdzenie w basie xd przyciszylem telefon o 3 kliknięcia w dół, i nagle magicznie bas przestał pierdziec :D tak jak by roidmi 2s przy Maks głośności bluetooth przesterowywal coś
  • Odpowiedz