Wpis z mikrobloga

Dziwna sytuacja mi się dzisiaj przytrafiła na dworcu głównym we #wroclaw Podchodzi taki jeden, dobrze ubrany, schludny i pyta się czy dam mu 100zł a on mi ekspresowo przeleje pieniądze na konto. Odmówiłem mu oczywiście. Nie znam człowieka, nie wiem czy to jakiś oszust. Kiedyś w TV widziałem nawet taki brytyjski program "prawdziwe przekręty". Oni zawsze wyglądają tak, żeby wzbudzać zaufanie. A to jakiś uniform, a to drogie ubrania. Takie numery robili, że człowiekowi wszystko do końca wyglądało legitnie. Może ktoś za plecami będzie patrzył w moje hasło bankowe albo jakieś dane z mojego konta chciał wyciągnąć. Nie znam się na tym, nawet nie wiem gdzie mógłby mnie oszukać, ale lepiej dmuchać na zimne. Uważajcie na tego typa.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#banki #oszukujo
  • 24
  • Odpowiedz
@malomaligno: a ja to pisałem ale powtórzę jeszcze raz:
M Ó J B A N K N I E M A B L I K A

Możesz mi podać cudowny sposób na to jak pieniądze które masz zaksięgowane na koncie mogą z niego zniknąć? Chciałbym to wiedzieć, króli złoty. Podaj mi ten tajemny przepis.
  • Odpowiedz
@Ciuliczek: skoro T W O J B A N K N I E M A B L I K A

to zmien bank na cos z tej epoki, przestan sie zalic na ludzi ze sa ostrozni w zwiazku z transakcjami bankowymi, o ktore ich zagaduje na ulicy obcy typ.
Pomysl to ty miales dobry na akcje ze znajomkiem, a nie obcym ludziom wbijasz zagadki czy jestes przekretem czy nie.
Jak ostatnio typ podbil do mnie z pytaniem czy mu zadzwonie do panny bo on nawet nie wie w jakim jest miescie to pomimo tego ze bylismy we 3 i spokojnie bysmy go przekopali to na #!$%@? mam mu dawac telefon do reki i ryzykowac ze zacznie #!$%@?? Zadzwonilem ale na numer ktory mi przedyktowal. Oczywiscie pomylka. I sobie
  • Odpowiedz