Wpis z mikrobloga

Witam. Od paru dni spotykam się z negatywnym nastawieniem do mnie. Otóż wołają na mnie zmywarka w grze League of Legends . Nie ważne na jakiej pozycji gram (top, mid, bot, ssup czy jng). Widzą mój nick i od razu wyzywają "oo zmywarka! dziewczyny nie powinny grać! do kuchni jazda! zrób mi loda. Chcesz poczuć mojego #!$%@? w swojej piździe? zamknij ryj! ryby i kobiety głosu nie mają! kto cie spuścił z łańcucha?!" i wiele, wiele niestety podobnych. Często też piszą, żę "ruchają mi matkę", że rodzice mnie nie kochają. Ale to już pomińmy. Najbardziej boli mnie gdy wyzywają mnie od zmywarek, #!$%@? itp. Naprawdę, gra jest po to by się wspólnie bawić z ludźmi z całego świata. Niestety, jak się trafi na polaka w swoim teamie to od razu chce mi się wymiotować bo wiem, co zaraz przeczytam na swój temat, odechciewa mi się wtedy grać.
Nie afiszuję się tym, iż jestem kobietą. Widzą nick i od razu fala hejtu spływa po mnie. Reportuje takie osoby za każdym razem. Możliwe, że napiszę też do Riot Games by coś z tym zrobili, czy nawet napisali o tym, że wyzywanie innych jest złe. Przecież ostatnio bardzo fajne filmiki na You Tube robią. Mam nadzieję, że kiedyś my kobiety będziemy mogły w spokoju pograć w gry komputerowe bez wyzywania nas, zaganiania nas tylko do grania w The Sims (stereotyp) albo w kuchni. Naprawdę dziwię się też, jak kobiety, matki ich wychowali. Ewentualnie usłyszeli to od swoich ojców. Nie wiem. Ale chce szacunku dla siebie i innych kobiet, które też grają.

Edit: Właśnie napisałąm do Riot Games z całą tą sytuacją i żeby coś z tym zrobili. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

#pasta
  • 4
A jaki masz nick?Also nie przejmuj sie bo spolecznosc riot jest wypelniona gimbusami ktorzy nie widza swoich bledow i potrafia tylko obrazac nawet wtedy gdy Ty cisniesz 10/0 a oni sa na 0/5 no ale to wina junglera ze nie gankuje xd.pozdro i trzymaj sie mirabelko