Wpis z mikrobloga

O hui możliwe ze jestem bogaty a nawet o tym nie wiem. Przeglądając przed chwilą stare zapiski na Evernote natrafiłem na notki z 2013 gdzie opisywałem dokładnie jak konfigurowałem swoje minery pod BTC/LTC z których korzystałem w różnych poolach. Niestety jednym z nich był Deepbit, o którym wlasnie przeczytałem ze juz #!$%@? nie istnieje, a miałem tam jakies BTC/LTC, a więc wszystko przepadło... Drugim natomiast był pool gdzie kopałem tylko LTC, który nadal istnieje i po zalogowaniu mam na nim 1.3 LTC lol XDD To jakies 500-600 zł na terazniejszy stan. Dodatkowo w moich zapiskach mam tez wzmiankę o tym ze mam lokalny wallet #!$%@? XD Nie wiem tylko czy jest on pod BTC czy LTC i czy nie jest czasem zaszyfrowany. Jeden z kompów na którym to w tamtych czasach kopałem służy mi juz jako VMka do testów, ale mam napewno gdzies backup z 2013 bo ogólnie od 2000 roku za sprawa ściemy milenijnej robię backupy ważniejszych danych, musze tylko przeczesać kilka dysków a to troche zajmie. Poza tym teraz to juz chyba nie zasnę XD Trzymajcie kciuki jak znajdę wallet to dam znać czy #przegryw czy #wygryw #btc #ltc #bitcoin #litecoin
mortadela_zniszczenia - O hui możliwe ze jestem bogaty a nawet o tym nie wiem. Przegl...

źródło: comment_rKpRrwXcxaS46nzRgOoerTJCjcdcWS3P.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz