Wpis z mikrobloga

Trochę bałam się, jak będzie z rematchem, ale jednak jest perfekcyjnie!
Na wstępnie chciałabym podziękować @numma, która zrobiła taką paczuchę, że aż mnie zatkało! Widać bardzo dużo napracowania już na etapie pakowania, zabezpieczania wszystkiego i wybierania podarunków :D Naprawdę jesteś niesamowita <3

Paczka zapakowana solidnie, ale estetycznie i nie miałam problemów z otwarciem jej, jak to zwykle bywa :D
A w paczce mnóstwo niesamowitych podarunków! Ciężko od czegoś zacząć, to zacznę w takiej kolejności, jak trafiałam w paczce :D

a) Mapa - powiem Ci, że pasuje idealnie, akurat zaczyna się w moim życiu okres, gdzie szykuje się sporo podróży krajowych i międzynarodowych, a mapa to akurat to, czego nie mam. Chciałam mieć, ale nigdy jakoś sama sobie nie kupiłam, także trafione perfekcyjnie - będę na niej zaznaczać każdą swoją podróż :D

b) Miniatury polskich monet - są cudowne i nietypowe, meeeega mi się podobają. Jest to jedna z tych rzeczy, o których istnieniu nie pomyślałabym, a prezentują się fenomenalnie! Szukam właśnie miejsca dla nich, żeby każdy mógł je zobaczyć jak przyjdzie w odwiedziny, ale żeby nie naruszyć opakowania :D

c) Magiczna fasola - jak tylko dokładnie ogarnę instrukcję na tyle dokładnie, żeby bez stresu ją zasadzić, niewątpliwie rozpocznę hodowlę! Od jutra/niedzieli rozpocznę relację na wykopie, żeby każdy mógł zobaczyć, jak to cudo rośnie :D

d) Napój energetyczny legii - w idealny dzień! Muszę się dzisiaj przygotować na jutrzejszy egzamin, więc będzie mi cały wieczór towarzyszyć :D

e) Książka "Najwspanialsze szlaki turystyczne świata" - uwielbiam taki content <3 Idealne do wieczornego momentu wyciszenia się i rozmarzenia. I zdecydowanie pomoże mi w zmotywowaniu się, aby wyruszyć w świat! Tyle pięknych miejsc, które trzeba zobaczyć <3

f) Otwieracz - jest prześwietny i przeuroczy! Wprawdzie alkohol pijam sporadycznie, ale jednak zawsze pojawiał się problem braku otwieracza - kolejnej praktycznej rzeczy, o której zawsze zapominam :D

g) Słodycze - były pyszne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdaję sobie sprawę, że napisałam, że staram się unikać, ale nawet nie wiesz, jak strasznie żałowałam później tej decyzji xD Ale na szczęście o wszystkim pomyślałaś! I nawet je zapakowałaś w tak staranny sposób, że aż mnie zatkało :O

h) LIST - wprawdzie zobaczyłam go wcześniej, ale wolałam wymienić jako wisienkę na torcie :D Przyozdobiona koperta, śliczna kartka i list wprawiły mnie w zachwyt - i przepięknie wszystko pachnie! Nie chcę publicznie pisać o tym, co w nim było, ale mogę śmiało powiedzieć, że podczas czytania czuć, że był napisany od serca <3
Mam nadzieję, że to, o czym napisałaś, uda się zrealizować i te święta będą idealne!

Chciałabym również odnieść się do tego, że jestem Twoją drugą parą - zdaję sobie sprawę, że paczka była przygotowana w pewnym stopniu pod inną osobę, ale wszystko w niej pasuje dla mnie idealnie! Widziałam, że pisałaś, że może mi nie podejść, bo mam zupełnie inne zainteresowania, ale nie miałaś kompletnie o co się martwić, jest naprawdę paczką typu WOOOOOOW :D Czuję się naprawdę wygrywem i szczęściarą, że na Ciebie trafiłam. Za miesiąc prawdopodobnie wyruszę w Twoje rejony na szkolenie i mam nadzieję, że uda mi się zaprosić Ciebie oraz niebieskiego na kawę, żebym osobiście mogła za wszystko podziękować :D

Pozdrawiam serdecznie Ciebie, @gozdzik oraz #kotbolek oraz życzę Wam spełnienia Waszych marzeń, w szczególności tego, na które tak czekacie!
Dziękuję za paczkę i kolejny raz muszę to napisać - jest cudowna!

#wykopoczta

Od siebie dodam jeszcze, że największym przegrywem w tej edycji jest @adamyoyo, bo tyyyyle niesamowitych prezentów go ominęło :D Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;)
Pobierz yoreciv - Trochę bałam się, jak będzie z rematchem, ale jednak jest perfekcyjnie! 
N...
źródło: comment_8E5vLMGoQ0Vctxw6jMoqYEnPxTEbZogB.jpg
  • 4
@yoreciv: ufffff :) tak sie martwiłam! Bardzo, bardzo sie cieszę, że ci sie podoba! A na kawkę zawsze chętnie się wybierzemy (ʘʘ) pozdrowienia dla ciebie i niebieskiego!