Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki dzi­siaj chcia­lem Wam opo­wie­dziec mam smutna i gorzka jak cze­ko­lada od babci ktora co prawda juz nie zyje. Historie wiec od zawsze mam wymy­slo­nych przy­ja­ciol nazwa­lem jed­nego Mirek bo lubi prze­gla­dac zemna wykop wiec Mirek jest zemna od dawna zawsze gadam z nim cze­sto pije z nim szam­pana opo­wia­dam mu rozne histo­rie nawet te luz­kowe z moja kobieta, on tez opo­wiada rozne wesole rze­czy potrafi mnie roz­ba­wic pokle­pac po ramie­niu gdy mi smutno cho­dzimy razem na spa­cery to taki dobry kum­pel kto­rego ni­gdy nie mia­lem jako ze byl strasz­nie samotno wie­cie cho­dzi o rela­cje dam­sko meskie to pomy­sla­lem a moze wymy­sle mu dziew­czyne Mirek to dobry chlo­pak przy­stojny jak na meskie oko nie zeby mi sie faceci podo­bali wiec pomy­sla­lem co na to moja kobieta jak zwy­kle wyzy­wala od swi­row ze wstyd zemna na mia­sto wyjsc bo gadam do kogos kogo nie ma ale po tej ckli­wej dys­ku­sji na temat mojej wyobra­zni powie­dziala ze skoro sprawi mu to przy­jem­nosc to ok. wiec wymy­sli­lem mu pewna Dage bylo to piekna kobieta miala oczy nogi wszystko nor­mal­nie ideal wiec zapro­si­lem Mirka do pokoju i te ich spoj­rze­nie na sie­bie wpa­dli sobie do gustu z Daga no i kiedy juz byli razem naprawde sie poko­chali to Mirek byl szcze­sliwy bylem naprawde zasko­czony jak szybko to sie roze­gralo wiec pew­nego dnia Mirek chcial sie jej oswiad­czyc mialo byc super kwiaty szam­pany itp. wiec Mirek wybral sie po szam­pany do sklepu chcial jej zro­bic nie­spo­dzianke wiec o niczym jej nie mowil wiec z Daga zosta­li­smy sami w pokoju i nagle poczu­lem brak mojej dziew­czyny ktora byla w pracy i tak jakos z Daga no wie­cie sami co bylo … hmm Mirek wro­cil z szam­pa­nem i nie wie­dzial co sie wyda­rzylo a ona przy­jela jego oswiad­czyny ale po paru mie­sia­cach Daga wyznala mi ze jest wciazy a z Mir­kiem tego nie robila gdyz Mirek to impo­tent zro­bilo sie nie­cie­ka­wie. przy­po­mi­nam ze bylem w posia­da­niu kobiety wiec gdy moja sie dowie­dziala zosta­wila mnie zaluje tego ale dalej chce ruchac Dage i nic tego nie zmieni prze­pra­szam cie Mirku #samotnosc #prawdziwahistoria @zwiazek
  • 1