Wpis z mikrobloga

Robię małe #rozdajo
Dla posiadaczy #xiaomi Redmi Note 3 może być fajny zestaw (niestety nie wiem czy to dla Kenzo czy Kate).
W zestaw wchodzą: 2xszkło Mocolo (śliskie szkło), 1xszkło CHYI (matowe), 1xcase (podobny do iPaky). A gratis czekolada oraz wysyłka (albo pocztą albo paczkomatem - do ustalenia po losowaniu).
Reguła jest prosta, losowanie odbędzie się przez #mirkorandom dnia 10.12.2017 o godzinie 10:00.
Jest jedna zasada:

knight_rider - Robię małe #rozdajo
Dla posiadaczy #xiaomi Redmi Note 3 może być fajn...

źródło: comment_Qob1Qauv9q5PBxWYP8K32gWyUaQELRon.jpg

Pobierz
  • 14
coś podejrzanie dużo osób z RN3 xD


@kacperski1: standard przy rozdajo akcesoriów dla specyficznego itemu, ale kurde, szkło i czekolada za kilka złotych xD przecież tego nawet się nie opłaca sprzedawać potem xD Sam mam w rupieciach takich pierdół pewnie za parę stów, ale osobno się tego sprzedawać nie chce i nie opłaca

@robbberts: też mam MTK, nigdy więcej wersji Chińskiej, głównie ze względu na aktualizacje. Wciąż Android 5.1
Szanowni, przepraszam że musieliście tak długo czekać.
Losowanie się odbyło, za pierwszym losowanie wygrał: @kakarov jednakże Mireczek dużo plusuje i nie jestem w stanie zweryfikować czy ma RN3.
Dlatego odbyło się drugie losowanie (dodałem jedną sekundę) i w losowaniu tym wygrała @Kontrolka którą udało się łatwo zweryfikować, iż jej #niebieskipasek ma RN3.
Także bardzo proszę koleżankę @Kontrolka o dane do wysyłki, proponowałbym Paczkomatem - a nadam jak najszybciej (najpóźniej do niedzieli).

Dlaczego