Wpis z mikrobloga

Drodzy! Żegnamy dziś naszego przyjaciela, @G-R-B.

Liczyłem, że będzie tu, w karczmie #crpg, przy bursztynowym piwie, rozprawiał o latach minionych, maszkarach ubitych i dokonaniach wiekopomnych, on jednak rzucił wszystko na szalę i wyruszył w podróż do Sorpigal, z której nikt nie wraca. Ponoć zabrał ze sobą mapy i wyposażenie współczesnego podróżnika, ale obawiam się, że w okrutnym świecie VARN na niewiele się to zda. Z całego serca życzę mu powodzenia, liczę, że nie raz przyleci skrzydlaty posłaniec z wieściami (i screenshotami), ale nie spodziewam, się, byśmy kiedyś go jeszcze ujrzeli (,)

Żegnaj, @G-R-B, przyjacielu. Tag #crpg będzie o Tobie pamiętał.
źródło: comment_ZCFh4ujQbFSETjf1y7xB9uJgXR6s3ZQC.jpg
  • 3
@kurp: @belzebubek6: Pogłoski o mojej śmierci były mocno przesadzone. Niejedną bestię usiekłem i niejedną jeszcze usieknę! Screenem, jak będzie czym się już pochwalić, również uraczę szlachetne grono tego szacownego tagu! Polecam minor demony na 1 lvl z towarzystwem innych, drobnych, acz upierdliwych popychadeł. Gra podobno dostosowuje trudność do poziomów postaci, więc pewnie tak miodnie to będzie wyglądało do końca gry. Do tego te pomieszczenia, gdzie nie można rzucać czarów. To
źródło: comment_kVWxUTfe90aOkIiR99kQVRWVUSRwZR6A.jpg