Wpis z mikrobloga

@wewerwe-sdfsdfsdf: @jeehox25: Dla mnie granie trójką z tyłu to błąd, bo ani Montella tego nie ogarnął, ani Gattuso tego nie ogarnie.

Kiedy widziałem kupionych graczy to myślałem, że będzie coś w stylu 4-2-3-1, a tu zonk i rotowanie formacjami, przez co albo Hakan jest skrzydłowym, albo Suso napastnikiem i inne tego typu wynalazki... Jak to ma sensownie wyglądać, skoro piłkarze nie znają się nawzajem oraz jako bonus nie znają pozycji,
Bez Bonucciego,


@MagnaPomerania: toż to przecież wzmocnienie, a nie osłabienie. Zapłacili za gościa 40 mln, którego Juventus bał się, że będą musieli na siłę wciskać na wypożyczenie. Montolivo kolejny, po tych kontuzjach nie gra już tak jak kiedyś, ostatnie jego mecze słabe strasznie. Jedynie Suso i Rodriguez.

Poza tym co z tego że mecz o pietruchę dla Rijeki tak samo mecz o nic... to znaczy, że mają grać jak szmaty? żeby
toż to przecież wzmocnienie, a nie osłabienie.


@zaqxsw123: No i widać jak ogarniasz występy Milanu, trollująca zielonko.

Montolivo kolejny, po tych kontuzjach nie gra już tak jak kiedyś, ostatnie jego mecze słabe strasznie.

Ostatnie mecze o wiele lepsze niż choćby w zeszłym sezonie. Pewny punkt w środku pola.

Poza tym co z tego że mecz o pietruchę dla Rijeki tak samo mecz o nic?

To, że skład jest tak eksperymentalny, że
@MagnaPomerania: o #!$%@? xD ty serio uważasz, że transfer bonucciego jeszcze za takie pieniądze to wzmocnienie?

Ostatnie mecze o wiele lepsze niż choćby w zeszłym sezonie.


haha dobre :D jak Montolivo nic nie grał w poprzednim sezonie panie znawco :D ile on meczy zagrał z 5 do 10 góra?

To dlaczego dryżyny z naszej ligi nie grają w Lidze Europy? xD


to że nie grają to nie znaczy, że wszystkie drużyny
ty serio uważasz, że transfer bonucciego jeszcze za takie pieniądze to wzmocnienie?


@zaqxsw123: Uważam, że pozbycie się De Sciglio i dostanie (w rozliczeniu) za 20-kilka baniek Bonucciego było dobrą opcją. Po początkowych babolach widać wyraźny progres.

haha dobre :D jak Montolivo nic nie grał w poprzednim sezonie panie znawco :D ile on meczy zagrał z 5 do 10 góra?

I o tych spotkaniach mówię, "znaffco" - paradoksalnie jego kontuzja była korzyścią