Wpis z mikrobloga

#wykopoczta I przyszła na mnie kolej, dostałem paczkę już we wtorek no i od razu postanowiłem ją odebrać i rozpakować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale za namową różowegopaska postanowiłem poczekać do właściwego dla Mikołaja dnia. A Tym Mikołajem był @cziterus (swoją drogą nie mogłem rozszyfrować na liście podpisu - ale rozszyfrowałem Twoją mirabelkę @Mokosza - pozdrawiam i tam Cię znalazłem), nie wiem czy działasz w CSIWykop ale jak rozpakowałem to byłem w szoku oczywiście pozytywnym, przemiły lis, super słodycze oraz i tu się właśnie zacząłem się zastanawiać skąd wiesz: breloczek do kluczy - ostatnio dorobiłem sobie sporo kluczy i potrzebowałem jakiegoś breloczku, szukałem w domu, firmie coś ciekawego ale jedynie co znalazłem to jakieś dziadostwo od przedstawicieli handlowych i już miałem kupić sobie a tu Mikołaj się postarał o taki branżowy wraz z loginem. Ale zdecydowanie numero uno to kubek termiczny do kawy z napisem #tylkomirko - tu historia podobna z tym że miałem super kubek który dostałem od różowej na urodziny lecz go zgubiłem - i podobnie chciałem zakupić nowy bo tak się przyzwyczaiłem do picia kawy w samochodzie w pooranych korkach że czasami jeździłem ze zwykłem kubkiem. Dodatkowo dostałem również kubek z tarniną (pewnie @cziterus ma z tego płot ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) oraz napisem #tarnow - polski biegun ciepła - kubek który dodatkowo wywołał emocje u mnie w pracy u rodowitego rzeszowianina który interesuje się #zuzel , oczywiście nie do końca pozytywne ( ͡º ͜ʖ͡º) coś tam o jakiś "buczokach" mówił. Bardzo trafione prezenty, serdecznie dziękuje. Pozdrów chłopaków - Jana i Stasia !

P.S. do @Wykopoczta dziękuje bardzo za organizację, mimo tej "afery" mam nadzieję że za rok również będziecie bo idea jest super. Dobra robota!
wilqu88 - #wykopoczta I przyszła na mnie kolej, dostałem paczkę już we wtorek no i od...

źródło: comment_6biUPj7ZcVno9TjNFqedIYREDBevoubS.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@wilqu88:

kubek który dodatkowo wywołał emocje u mnie w pracy u rodowitego rzeszowianina który interesuje się #zuzel , oczywiście nie do końca pozytywne ( ͡º ͜ʖ͡º)

@cziterus: wysłałeś kubek "TARNÓW" na Ukrainę?

  • Odpowiedz