Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #kamerasamochodowa #pytaniedoeksperta #zakupy #kiciochpyta

Siema mirki, pytanie dosyć istotne dla mnie. Święta już tuż tuż, a ja jeszcze nie kupiłem jeszcze prezentów. Biorąc pod uwagę niedawny wypadek mamy pomyślałem o wideorejestratorze do samochodu. Nie znam się totalnie na tym, więc po małym researchu wynalazłem takie coś:

Wideorejestrator Xblitz Park View

https://www.ceneo.pl/35256214#mh=V6s5yCI3200009Fsb_krvzJ3Luc9elHYr0CEkyhOQpTqyKAGo_cCGohOg28ZhTte-1uGjqI93UrspX2RE3L5wOvex4UZGNkE9_7FazXZio9Yah9zmlV6xHkoTvJgqvRmVlofAgrKgkLv_hEukVg6jS_bRDBiq5OMmrqiPRLASGLa3h5_XTQ_CHqk-icQ0WgKAvQ2

Kamerka to lusterko które ma wyświetlacz połączony z 2 kamerkami tył i przód. Pomaga w parkowaniu i rejestruje trasę jak to zwykła kamerka ma w zwyczaju.

W filmiku pokazane jak działa. Czy ktoś miał z tym styczność? Co roku kupuje #!$%@? prezenty, postanowiłem teraz to zmienić, cenowo wydaje mi się to prezentem z wyższej półki, ale nie chce żeby się okazało że kupie 2 sztuki gówna. (2 szt bo będzie to prezent dla rodziców i brata)
Picfan - #motoryzacja #kamerasamochodowa #pytaniedoeksperta #zakupy #kiciochpyta

S...
  • 13
  • Odpowiedz
@Picfan powiem Ci, że sam myślałem na rejestratorem i jest masę badziewia. Temat odpuściłem do marca, bo mieszkam w takim poje*anym kraju, że tu kamery są zakazane. Upatrzylem sobie firmę MiO MIVUE, bo dużo filmów z tych kamer jest na YouTube w tych skladankach jak polskie drogi, itp. i jakość wydaje mi się okey.
  • Odpowiedz