Wpis z mikrobloga

To najlepsze Mikołajki w moim życiu!
#wykopaczka którą dostałam jest tak cudowna, dostarczyła mi dziś tylu pozytywnych emocji, że nawet nie wiem jak mam dziękować @oszty
Jeszcze chyba nigdy w życiu nie dostałam tak spersonalizowanego prezentu, @oszty jakby mnie znała na wylot.
A czytając książeczkę "Niezwykła sesja" tak się wzruszyłam...
No ale po kolei:
Dziś odebrałam pięknie zapakowaną paczkę, ozdabiały ją śliczne sierściuszki i już po tym wiedziałam, że ktoś uwzględnił moje upodobania :) Otwarcie jej co prawda okazało się dla mnie dość skomplikowane, ale po dłuższej chwili dałam radę :D
A to co było w środku przerosło moje najśmielsze oczekiwania:
- własnoręcznie napisany list, aż 4 strony A4! Czytając go co chwilę się uśmiechałam pod nosem, @oszty jest przesympatyczną osobą która pisze w taki sposób, że uśmiech sam się ciśnie na usta.
- książka "Nieznane więzi natury" autorstwa leśnika Petera Wohllebena z pięknymi fotografiami (w opisie napisałam, że lubię m.in. przyrodę i spacery po lesie, no i proszę! :)) Zacznę czytać pewnie już jutro.
- słodycze, w tym śląskie Kopalnioki i michałki :) Już połowy nie ma, zajadałam się nimi czytając "Niezwykłą sesje" o której napiszę niżej :)
- Aniołek z serduszkiem - piękny! Będzie miał na choince honorowe miejsce.
- Śląskie mydełko z sadzy które wygląda jak kawałek węgla. Nie miałam pojęcia o istnieniu czegoś takiego, wygląda tak rewelacyjnie, że szkoda mi będzie nawet tego użyć :D
- Lakier i baza do paznokci, a także pięknie pachnący zmywacz. Tych dwóch pierwszych rzeczy już użyłam i bardzo mi się podobają :)
- Przysmak dla kotów - kot będzie zachwycony kiedy mu to dostarczę! :)
A to co najbardziej mnie wzruszyło to dwie rzeczy własnoręcznie wykonane przez @oszty :
- Aniołek wykonany z filcu który wygląda jak ja! Ma rudo-blondawe włosy, aparat fotograficzny na szyi i piękną sukieneczkę z różami (nawet ta sukienka jest dokładnie w moim guście). Wygląda niesamowicie! @oszty napisała, że to pierwsza rzecz jaką wykonała w taki sposób w swoim życiu. Podziwiam, bo mimo że ja np. uwielbiam handmade które robią różni ludzie to sama mam dwie lewe ręce do takich rzeczy i do wykonania takiego aniołka potrzebowałabym pewnie co najmniej miesiąca czasu :D Powiesiłam go sobie na półce nad monitorem przy którym pracuje, więc będzie mi dotrzymywał towarzystwa przez większość każdego dnia :D
- Książeczka "Niezwykła sesja" napisana przez @oszty !! Książeczka opowiada pewną historie która przydarzyła się Gryzi (czyli mnie) w zakładzie fotograficznym. Widząc tę miniksiążeczkę byłam w szoku - no niemożliwe, czyżby ona napisała dla mnie jakąś historyjkę? Przeczytałam tę książeczkę i.. szczerze mówiąc pod koniec czytania to aż mnie w gardle ściskało i oczy miałam mocno wilgotne - nie tylko dlatego że sama historia była bardzo wzruszająca i przepięknie napisana, ale też dlatego, że komuś w ogóle chciało się coś takiego dla mnie pisać. Będę do tej historyjki z pewnością wracać co jakiś czas, pewnie nawet za 10-30 lat, w zależności ile pożyję :)
Chyba nigdy nie dostałam tak oryginalnego prezentu, nawet najbliższym nie chciałoby się dla mnie tak starać :D Jestem naprawdę zachwycona i wzruszona.
@oszty jesteś wspaniałą osobą i dziękuje Ci za tak cudowny prezent! Sprawiłaś mi taką radość, że nawet nie masz pojęcia :)

#wykopoczta #wykopaczka #chwalesie
GryziaS - To najlepsze Mikołajki w moim życiu! 
#wykopaczka którą dostałam jest tak ...

źródło: comment_fihRsGvYL4VSTtY7CFxaSlvqmu1wMZ4f.jpg

Pobierz
  • 2