Wpis z mikrobloga

@Marseloo: W Drafcie kilka razy gralem normalnym i fioletowym. Szczerze, to bez rewelacji. Za taką kase mysle ze mozna na coś innego wydać. Mógłby być troche silniejszy. Co oczywiscie nie zmienia faktu, że jest totalnym kozakiem :D Ale za 1mln to chyba wolałbym w cos innego zainwestowac.
  • Odpowiedz
@wincm: Jak dotąd miałem na napadzie Suareza z Bale'm. Tym drugim gra mi się naprawdę przyjemnie, ale dwóch goryli na napadzie to chyba trochę przesada i chciałem pójść teraz w stronę zwinności. Zobaczymy jak zastąpi swojego klubowego kolegę. Dzięki za opinię ;)
  • Odpowiedz
@Marseloo: Rzadko kiedy dobijam do 4 wygranych :D. Czasami wychodze na plus, czasami na 0 ale w ogólnym rozrachunku na duzy minus i gram to głównie dla frajdy pogrania sobie Koxowym skladem online :P
  • Odpowiedz
@Marseloo ja go aktualnie mam w składzie
Rozegralem nim cała ligę weekendowa. Ogólnie mega karta. Na plus :
- mega wykończenie
- jedne z lepszych technicznych strzałów z dystansu
-drybling i podania
Na minus:
- trochę słaby fizycznie
- mi nie pasują u niego pracowitości, wolałbym żeby miał H w ataku.

Grałem nim 40 spotkań jako drugi napastnik, ale jak będę miał dwóch napastników na poziomie to więcej pożytku z niego jest
  • Odpowiedz
@dylankaftan: Dzięki za szczegółową opinię. ;)
Też gram 4-1-2-1-2(2). Obecnie mam IF Isco na CAM i w pierwszej wersji miałem zamiar właśnie tam obsadzić Messiego, ale w tej swojej zwykłej złotej karcie na tej pozycji będzie miał maksymalnie 4 zgrania wraz z wbitą lojalnością, a jego IF, który nadawałby się na CAM jest póki co dla mnie za drogi. Możesz podesłać screen swojego składu? :)
  • Odpowiedz