Wpis z mikrobloga

Ktoś polecił mi zakup szybki Cafele do #xiaomi #mi6 i teraz zdziwko bo nie wiem jak nałozyć taką szybkę. W komplecie mam dwie fiolki z jakimś płynem i z tego co wyszperałem to trzeba go użyć, nakładajac go pędzelkiem dołączonym w zestawie do nałożenia na krawędź szybki tam gdzie odstaje. Pytanie jest co to za srodek i czy łatwo później zdemontować taką szybkę oraz czy pozostaje ona czysta lub łatwo ją doczyscic. Trochę ręka drży ze względu na wartośc telefonu.
#serwisgsm #telefony #aliexpress #cafele
  • 14
@stjimmy: w przypadku ekranów 2.5D to zawsze tak będzie. chyba ze to szkło tzw. koloryzujace więc nie ma tego efektu, ale jego jakość jest gorsza jeśli chodzi o poslizg itp.
Co do zasady działania to wiem jak to działa, ale na pozostałe moje pytania nie znalazłem odpowiedzi tzn o to jak zachowuje sie ten płyn w pozniejszym etapie, czy wysycha, jak sie czysci itp.
@widmo82: ja tego używam przy szkle matowym - źle spasowałem ekran (z mojej winy) przy boku i jak pojawia mi się bąbel to go sobie używam na bokach. Normalnie wysycha i się czyści
@daluqen: nie mam juz tego telefonu, nie kojarze tej wady z odbijaniem swiatla na krawedziach. fakt, szyba nie pokrywa ekranu do krawedzi, ale to juz byloby bardzo ryzykowane przez ekran 2.5D. Ten płyn robi dużo, ale gdziesą są tego granice.