Wpis z mikrobloga

@grucha20: najwidoczniej ktoś inny dał wyższą, allegro wystawia możliwie najniższą ofertę i będzie podbijać automatycznie aż nie przekroczy wpisanego max, jeśli ktoś sobie wpisał 50 zł to będzie mu podbijać tak długo aż nie wklepiesz 51 :D
@michnic: kupiłem drugiego AE-1 Program, w o wiele lepszym stanie :D Chociaż trochę źle się wyraziłem w opisie, sprzedaję tego bo zbieram na inny aparat, Mamiya RB67
  • Odpowiedz
@krolik_wie_lepiej: nie ma problemów żadnych, używałem go rok i jedyne co było to świszczenie przy naciąganiu migawki, ale to powszechna przypadłość w tym modelu, wystarczy nasmarować mechanizm, ja do tego celu użyłem oleju silikonowego w sprayu, od tego czasu znów chodził dobrze :) Możesz poczytać o AE-1 shutter squeak. Jedyna jego wada to wygląd, jak widać jest trochę porysowany i brakuje zaślepki od motor drive, takiego go kupiłem, nie znałem się
  • Odpowiedz
@xerxes931: No właśnie squeaka się bałem. Poszła licytacja, jakoś dużo nie będę wrzucał. Jak wpadnie to miło, jak nie to pewnie komuś i tam masy frajdy sprawi. Ja choruje na Nikona F3 ale małe ilości tego u nas a i cena spora w porównaniu do AE.
  • Odpowiedz
@krolik_wie_lepiej: no niestety, snajpery to rak, też bardzo ich nie lubię. Zabierają całą frajdę z licytacji, całość sprowadza się tylko do tego kto większą wartość wpisał albo dał krótszy czas, i nie ma na to innego wyjścia niż ustawienie własnego :/
  • Odpowiedz