Wpis z mikrobloga

Hej #zaglebielubin podobno to my jesteśmy wioską bez kibiców ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zróbcie coś z tą frekwencja bo trochę wstyd że niewiele większe miasto jeździ na 2 godzinne wyjazdy lepiej od waszych meczów domowych mimo dobrego miejsca w lidze.
#wislaplock niewiele lepiej.
I Legia nie jest wyjątkiem naszej frekwencji, podobnie było na Termalice, Cracovii, Arce czy Lechu .
#sandecja
źródło: comment_Vv1Y8v1h2WqyYoNwnWM0QlZY1r4U7WI1.jpg
  • 6
@zakmacher: pojechali na Legie to po pierwsze.
Po drugie średnia frekwencja mamy prawie 3x lepszą niż Sandecja (6180 do 2282)
Ale lepiej się #!$%@?ć że nikomu w ujemnej temperaturze nie chce się siedzieć na meczu z Niecieczą. No taka polska liga, tutaj może w trzech klubach wykształcono modę na chodzenie na stadiony a reszta chodzi jak jest dobra pogoda i przyjedzie Legia, Lech czy największy rywal
@zakmacher: Hahahaha ty żałosny pałacu XDDD Myślisz, że te 2.400 ludzi chłodzących na wasze mecze to kibice Sandecji? Bo mi się wydaje, że max połowa XD. To są ci sami ludzie, którzy chodzą na Nieciecze. Kolega wyżej zresztą cię wyjaśnił co do całej reszty. I tak, jesteście wioska bez kibiców, jeden w sezon w ekstraklasie i nara.
@rwL_ byłem na każdym sektorze poza sektorem gości i 3/4 osób ma szalik Sandecji, reszta nie ma w ogóle ale to rzecz normalna. Trudno znaleźć na parkingu inne auto niż KN i KNS. 500 to co najwyżej jest wypełnionych aut jadących z Niecieczy do Sącza niż samych kibiców. Nawet na drodze gdzie jest non stop prosto i pod górę nie widać końca kolumny. Myślisz że na serio ludziom z Niecieczy chcę się