Wpis z mikrobloga

Aż łezka się w oku kręci, gdy człowiek sobie przypomni sobie o tej potwarzy xD

Lubisz steki, więc zapodałem stek bzdur.


xD

Kwaśne żelki? Proszę, żelatyna i kwasek cytrynowy, zrób własne!


xDD

Podobnie z cydrem - sok jabłkowy, drożdże i cukier. Działaj!


xDDD

Rozglądasz się za samochodem i lubisz książki, ale masz awersję do papieru? Proszę.


xDDD

Pietruszka? Lubisz cynamon i ogólnie korzenie, więc wysłałem korzeń - pietruszki. A saga? Najbardziej rozpoznawalna i bekowa herbata na wypoku?


xDDDD

#wykopoczta #dzisiajjeszczeniebylo #thebestofmirko
Niewierny_Mops - Aż łezka się w oku kręci, gdy człowiek sobie przypomni sobie o tej p...

źródło: comment_8fXO2f67GUdJSGHuJho9LR9LqoUTR5Do.jpg

Pobierz
  • 78
@Niewierny_Mops: A i tak znalazły się mirki broniące pietruszki niczym Rejtan niepodległości.
Pewnie, list był zabawny. Tylko dlaczego w paczce znalazło się gówno które można od razu wyrzucić, zamiast fajnej i przydatnej zawartości ( książki, słodycze, kubki itd ) z zajebistym listem na dokładkę?

To jest bardzo hermetyczny humor i imo wysyłanie czegoś takiego osobie której się w ogóle nie zna jest absolutnie nie na miejscu.
@shaft28: Oczywiście, że by nie byli. To czyste zakłamanie po prostu, broniące teorii prymatu listu nad zawartością paczuszki i chora poprawność.

Ja tylko przypominam że to jest #wykopoczta czy #wykopaczka. a nie #wykolist jak to było w pierwszych 2 edycjach.
Nie mówię, że zawartość jest najważniejsza a list to dodatek o mniejszej wartości bo tak nie jest, uważam że obie części są równie ważne bo nawet jakbym dostała coś zajebistego
@Niewierny_Mops: Do teraz nie mogę uwierzyć, że tyle osób broniło tej żenady. Tam nawet list był wydrukiem z komputera xD. No fajnie sobie autor paczki zakpił z opisu, ale nie zmienia to faktu, że wysłał swojej parze śmieci - a śmieci nikt nie lubi dostawać. Nie byłoby problemu gdyby obok tego dorzucił coś konkretnego - jakąś czekoladę, cukierki, może śmieszny kubek - coś co zostawiłoby pozytywne wrażenie.
Tam nawet list był wydrukiem z komputera xD


@wjtk123: przecież napisał, że nie pisał od dawna ręcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie byłoby problemu gdyby obok tego dorzucił coś konkretnego - jakąś czekoladę, cukierki, może śmieszny kubek


absolutnie się właśnie zgadzam ( ͡° ʖ̯ ͡°) + staranne i ładne opakowanie tego
Wydaje mi się, że nie ma co się zrażać do Wykopoczty, zawsze trafi się osoba która oleje temat i nie przygotuje paczki, albo wyśle jakiś szajs jak w tym przypadku. Administracja i tak weryfikuje jak to tylko możliwe. W przypadku tej paczki to moim zdaniem nie powinno zostać zaakceptowane zdjęcie weryfikacyjne.

Sam biorę w tym roku udział pierwszy raz. Udało mi się dostać po prośbie mimo małej aktywności. Paczkę zrobiłem moim zdaniem
@wjtk123: @Niewierny_Mops: @shaft28: @janushek:

Najgorszy był ten koleś co odbiorcy zarzucał interesowność i stulejki tak mu przyklasnęły że chyba z 2tys plusów dostał.

Że jak napisał że szuka samochodu to pewnie liczył na jakieś Audi xD
Albo że napisał że lubi żelki to czekał na spersonalizowanego misia haribo o wadze kilograma wprost z fabryki xDD

Żenada.

Ja też napisałam że lubię haribsy i to imo jest najbardziej standardowa
@Shyvana jakby mi Mirek napisał że szuka auta to bym mu kupił jakiś uchwyt na telefon, albo jakby wiedział jakiej marki to breloczek, smycz z daną marką. Można też pomyśleć o mierniku lakieru tym magnesowym do 20 zł. Pole do popisu jest spore :) gorzej jak z opisu "o mnie" nie wynika praktycznie nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shyvana: Ale to była bardzo fajna paczka o ile trafiła by na odpowiednią osobę(a taką trafić to bardzo ciężko). Albo gdyby to była jedna część paczki i druga była bardziej "normalna".

Ale niestety mirek zawalił i wysłał komuś kto nie był gotowy na taką paczkę.