Wpis z mikrobloga

Ok mam taką teorię:
Halucyna, Haker i Iwo na początku sezonu gdzieś znikneli. Myślę, że całą ich trójkę zwerbował ten młody policjant wyższy szczeblem (nie ten w okularach tylko ten drugi w garniaku) żeby dla niego pracowali. Iwo wysłał do prepersów. Halucyne wysłał do mafjozy. A haker miał zbierać informację od obojga w szkole i mu raportować oraz inicjować spotkania przez tego bloga.

Ale Iwo zaczął ćpać (nowy trailer) i mu #!$%@?ło. Ten młody policjant widział, że grunt mu się wali pod nogami bo Iwo #!$%@?ł pół szkoły więc panikuje. Wie, gdzie jest kryjówka mafjozy i być może Halucyna dała mu znać, że Ewelina tam była i ucieka. Znajduje ją, zabija i układa jak córkę Belfra żeby go nastraszyć i by odpuścił sprawę. Haker zaczyna pękać i widzi co się #!$%@?. W międzyczasie dowiaduje się z akt policyjnych, że Belfer jest też tajniakiem jak i Ewelina. Widzi, że delikatnie mówiąc ten młody policjant nie gra fair i zaczyna panikować. Owy policjant postanawia go nastraszyć tym pomazanym dowodem i zdjęciami z wydrapaną jego twarzą. Następnie

Halucyna jest w ciąży z mafjozą. To ona mogła wysłać smsa do mafjozy żeby uciekał "IDĄ PO WAS RUSCY, UDAJĄ PSY". Lub mógł to być ten młody wyższy szczeblem policjant. Chciał żeby mafjozo był przygotowany i by #!$%@?ł tego głownego detektywa (zadzwonili po posiłki). Oraz by go nie złapali żywcem bo przez Halucyne by trafili do niego.

Iwo - "wykonałem 2/3 planu". Ostatnią osobą miał być ten policjant który go zwerbował. Myślę, że mógł się mocno wkręcić w prepersów a osoby które #!$%@?ł po prostu najbardziej odciągały go od tego stowarzyszenia w które wierzył.

Haker komuś tak czy inaczej raportował bo na początku idąc przez miasto z Halucyną gdy ona wsiadała do samochodu mafjozy wyjął telefon i zadzownił gdzieś mówiąc "znowu po nią przyjechał".

Teraz część do której jestem najmniej przekonany:
Moim zdaniem sytuacja z pustymi pokojami Halucyny nie wynika z tego, że ma wynajętych rodziców i dom. Natomiast jest związana z hej ksywą - Halucyna. Po prostu dosypała czegoś do trawy i mają haluny.

W nowym zwiastunie też jest Halucyna która jedzie z Belfrem do lasu. Pewnie go zabrała bo tylko jemu ufa z policji. Myślę, że ustawiła się tam z tym młodym policjantem, powie coś, że "to ty go zabiłeś (Iwo)" (trailer ostatniego odcinka) i #!$%@? tego policjanta.

Nie jestem jakoś mega wkręcony i nie pamiętam wszystkich odcinków. Fajnie więc, żeby ktoś bardziej ogarnięty spojrzał, czy nie ma jakichś błędów które wykluczają teorię. Być może obejrzę jeszcze dzisiaj pare wcześniejszych odcinków i mi się coś innego wyklaruje. #belfer
m.....a - Ok mam taką teorię:
Halucyna, Haker i Iwo na początku sezonu gdzieś znikne...

źródło: comment_tzeZoLyEO21SU6swkrWLjsDmZdi6qT8p.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
Halucyna jest w ciąży z mafjozą. To ona mogła wysłać smsa do mafjozy żeby uciekał "IDĄ PO WAS RUSCY, UDAJĄ PSY". Lub mógł to być ten młody wyższy szczeblem policjant. Chciał żeby mafjozo był przygotowany i by #!$%@?ł tego głownego detektywa (zadzwonili po posiłki). Oraz by go nie złapali żywcem bo przez Halucyne by trafili do niego.


@mama_Andrzejka:
kwmaster - > Halucyna jest w ciąży z mafjozą. To ona mogła wysłać smsa do mafjozy żeb...
  • Odpowiedz
Halucyna jest w ciąży z mafjozą. To ona mogła wysłać smsa do mafjozy żeby uciekał "IDĄ PO WAS RUSCY, UDAJĄ PSY". Lub mógł to być ten młody wyższy szczeblem policjant. Chciał żeby mafjozo był przygotowany i by #!$%@?ł tego głownego detektywa (zadzwonili po posiłki). Oraz by go nie złapali żywcem bo przez Halucyne by trafili do niego.


@mama_Andrzejka: teoria się wali na łeb na szyję bo Magda miała okres co
  • Odpowiedz
@mama_Andrzejka: Też bym szedł w wątek z CBŚP. Wydaję mi się, że Radek dostał zadanie dowiedzieć się gdzie podziała się ta trójka, coś mu nie pasowało i sięgnął po pomoc Belfra. Zaczął drążyć na własną rękę, napotykając na opór przełożonych (chociaż finalnie dostał kasę na dalsze działania) i przenieśli go do Wałbrzycha. Dodatkowo Ewelina miała ze sobą lokalizator a dostęp do niego miał Belfer i właśnie policjanci. Dziwne było też
  • Odpowiedz
@zsklbnpsk:

Lub mógł to być ten młody wyższy szczeblem policjant. Chciał żeby mafjozo był przygotowany i by #!$%@?ł tego głownego detektywa (zadzwonili po posiłki). Oraz by go nie złapali żywcem bo przez Halucyne by trafili do niego.


sam cytujesz alternatywę którą napisałem

@lilirose: nie wiem być może ale trochę mało elegancka ta teoria. Szczególnie to, że mafioza zobaczył ruskich w lesie i się schował wydaje się bardzo słabe.
  • Odpowiedz
@orzel90: Ale to się trochę nie klei albo po prostu jeszcze zbyt dużo nie wiemy.
1. Nie ująłeś tutaj tego po #!$%@? Iwo, Halucyna i Tymek zniknęli na 3 tygodnie.
2. Dlaczego zainteresował się nimi CBŚ. Niby Kędzierski mógł celowo zacząć ich sprawę ale przecież ma przełożonych, nikt by mu nie pozwolił prowadzić sprawy zaginięcia 3 nastolatków.
3. Co w tej sprawie z Luckiem robili Iwo, Halucyna i Tymek. No niby Halucyna może być agentką jakiegoś ABW czy innego gówna i została wrzucona by namierzyć Lucka ale przecież wtedy Kędzierski by nie #!$%@?ł całej tej inby z Belfrem tylko by wiedział gdzie Lucek jest i mógłby go #!$%@?ć dla Ruskich.
4. Skoro Halucyna i Iwo zniknęli razem to znaczy, że byli jakoś powiązani sprawą, a przecież co ma wspólnego dział harcerstwa gdzie chyba Iwo był szkolony z Luckiem oprócz tego, że bronią handlowali.
5. Czemu ten z CBŚ tak szybko ukręcił sprawę zabójstwa Eweliny i czemu nie zawiesili Kędzierskiego po sekcji Lucka, gdzie z pewnością wyszło, że #!$%@?ł go w formie egzekucji (proch na szyi, linia strzału itp.). Chyba, że ludzie ścigani listem gończym mogą być tak po
  • Odpowiedz
s02e07 45:18

Jest Tymek?
Jemu kompeltnie odbiło po waszym rozstaniu.
Spoko ogarnę to, z resztą jak zwykle.

Uważam, że Halucyna jest mocno zakochana w Tymku, on coś #!$%@?ł np. w sieci i poszedł na współpracę z CBPŚ które jest w to zamieszane. #!$%@?ł coś w co wciągnął też Halucyne w wyniku czego wylądowała jako dupa tego handlarza.
  • Odpowiedz