Wpis z mikrobloga

Oglądam ładnych kilka lat Wonzia - gościa, który kompletnie nie potrafi grać w gry, lami, przeklina, wyzywa innych graczy i ludzi na czacie.

I mimo to subuje, bo jest do bólu autentyczny.

Nie żebrze o suby i donejty, ma wiedzę, pokazuje te gry przystępnie, streamuje regularnie poza tym, że czasem na 8 miesięcy zniknie.

Wspierajcie ojca, warto. Ja to robię, mimo że dostałem tyle w życiu permabanów na biedaczacie, że starczyłoby dla wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wonziu
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pooodi: ktoś jeszcze tęskni za dłuższymi strumykami? W stylu dokowania z kerbali albo crysisa do 3 nad ranem. Teraz to kilka rundek pubg, czasami troche gameplayu z jakiejs nowej gierki i pa pa ()
  • Odpowiedz
  • 5
@kappenzi ostatnio 8 godzin stream byl. Plus sumujac jego streamy w ciągu dnia może wyjść jakieś średnio 4 godziny streama na dzień. To lepsze niż brak streamow przez 8 miesięcy
  • Odpowiedz
@kappenzi: Tęsknię za tymi strimami do późnych godzinych porannych. Chciałbym, żeby czasy montowania arcydzieł godnych Oscara w edytorze GTA V do 4 nad ranem kiedyś wróciły. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pooodi żałuję trochę że nie robi już materiałów w stylu Doom Starców, czy inne pierdoły w stylu 12 małpy
Ale ostatni unboxing był z dużym napracowaniem
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario No ja tam go lubię. Wielbie chyba troche nad wyrost. Wiem jak sie nazywa, gdzie mniej wiecej mieszka, ile ma lat, czym sie zajmowal zawodowo przez jakis czas, jakie ma zwierzatko, ze znalazl milosc i ze prowadzi parafie jako Ojciec Makuła #pdk ( ͡º ͜ʖ͡º) Trzeba cos wiecej?
  • Odpowiedz
@Mordeusz: poznał też kogoś, bo ostatnio czasem dostaje telefon i rzuca grę i "no wypadałoby mi już spadać papa"

@mirasKo-Kalwario: ja uwielbiam go, bo ma poczucie humoru, mega dystans i jest do bólu szczery. Czasem nawet nie oglądam jak gra, tylko słucham jego monologów jak jakiegoś dobrego audiobooka
  • Odpowiedz