Wpis z mikrobloga

Mirki, dlaczego #bitfinex mnie troszkę oskubał z #bitcoin ?

Chciałem kupić scammerską IOTĘ za BTC. Dałem cenę za jednostkę taką, żeby być najwyżej na liście bid (0,00020126). Po chwili okazało się, że giełda wykorzystała wszystkie moje środki BTC, żeby kupić 99,84 IOTA, a w tym czasie było mnie stać na około 123 IOTA...Jak widać żądanie kupowało nawet za relatywnie wysoką cenę 0,000274. Czy to ja popełniłem błąd czy bitfinex jest aż tak zrąbany?
Pobierz Piaer - Mirki, dlaczego #bitfinex mnie troszkę oskubał z #bitcoin ?

Chciałem kupić...
źródło: comment_r8HeTQu9NjZMVORmTl27MjjlcKGmAPNz.jpg
  • 12
@donthateme: wpisałem cenę, czyli 0,00020126. Jak widać na screenie miałem 0,02491817 BTC. To powinno dać więc 123 IOTY. Jednak strona wykorzystała Całąk kwotę, żeby kupić 99,84 IOTA...

@donthateme: nie miałem innych ofert. To była moja pierwsza oferta na bitfinex. Dodam, że strona działała wtedy mega zamulaście...
@Piaer Chodzi mi o tym czy może miałeś inny typ oferty wybrany (bo jest ich tam kilka, różnie działają więc któraś mogłaby to spowodować, a może przypadkiem zmieniłeś)
@Piaer: Ziomeczku, to jest dopiero częściowo zrealizowane. Wszystko jest ok. On nie zrealizował po 0,000274, tylko kupił 74,92 IOTA po kursie 0.0002 *w zaokrągleniu*. Taki trochę #!$%@? zapis i wszystkie ceny tu zaokrągla do 0.0002, bo są to małe liczby po prostu.
@Piaer: Jak będzie całkowicie zrealizowane, to zniknie z tej listy. A jeśli teraz je anulujesz, to oczywiście dostaniesz z powrotem tylko te niewykorzystane BTC, bo te IOTA co kupiłeś to już kupione.
@zakopiak: dziękuję za odpowiedź. Sęk w tym, że to zlecenie jest sprzed kilku godzin. W zakładce orders nie mam nic: "No active orders". Dla pewności klikałem też "cancel all orders", ale bez skutku. Oczywiście nie mam żadnych BTC w wallecie.

BTW, poniżej mój raport "Trade History"

Masz może jakiś pomysł? Możę ja coś źle zrobiłem, a możę bitfinex omyłkowo zamroził mi środki? Słyszałem, że to się zdarza...
Pobierz Piaer - @zakopiak: dziękuję za odpowiedź. Sęk w tym, że to zlecenie jest sprzed kilku...
źródło: comment_UpMJGeXT0UG337jURiUk7aHiGwRZHqp2.jpg