Wpis z mikrobloga

Zagrajmy w grę #historyjka #mirkozabawy #smieszne.

Wyobraź sobie, że jesteśmy sobie my - ja i Ty, gdzieś tam hen hen daleko. Idziemy sobie chodnikiem, aż tu nagle zza rogu wyskakuje banda rozwścieczonych czarnuchów z pałami po kolana. Rzucają się na nas - w wiadomym celu - chcą spreparować nas doodbytniczo. Więc co robimy? Oczywiście! Uciekamy!

Biegniemy...
biegniemy...
biegniemy...
biegniemy...

Aż tu nagle przed nami wielki mur! Nie do obejścia, nie do przeskoczenia. No istna barykada nie do przejścia. Przed murem stoją dwie beczki: w jednej ogórki kiszone, w drugiej kiszona kapusta. Do której wskoczysz, by się ukryć? Pamiętaj, że jestem tam z Tobą - jeśli wybierzesz ogórki, ja wskakuje do kapusty itd. Zastanów się dobrze!

Wybrałeś? Brawo! Niezależnie od Twojego wyboru udaje nam się zgubić pościg. Wychodzimy z beczek i ruszamy dalej. Idziemy sobie chodnikiem, idziemy, aż tu nagle zza rogu wyskakują muzułmanie - ale nie tacy pokojowi - oj nie, nie, nie! Istni fanatycy z maczetami, obładowani dookoła ładunkami wybuchowymi. Więc co robimy? Oczywiście, uciekamy!

Biegniemy...
biegniemy...
biegniemy...
biegniemy...

Aż tu nagle przed nami wielki mur! Nie do obejścia, nie do przeskoczenia! No choćbyś drabine podstawił - nie ma mowy - nie przejdziemy. Przed murem stoją dwie beczki: w jednej ogórki kiszone, w drugiej kiszona kapusta? Którą wybierasz? (zasady są takie jak w pierwszym przypadku).

Wybrałeś?

Świetnie. Pociesze Cię - gubimy pościg. Śmierdzi od nas ogórami i kapustą, ale nie poddajemy się. Wychodzimy z beczek, i wracamy. Idziemy znów tym samym chodnikiem, i zza tego samego rogu wybiega na nas kombinacja: czarni, muzułmanie, i jakby tego było mało bojówka feministek. Teraz już mamy przesrane! Co robimy? Oczywiście, uciekamy!

Biegniemy...
biegniemy...
biegniemy...
Zaczynamy sapać...
No jeśli zaraz nie uciekniemy to nas dorwą...
biegniemy...
biegniemy...
opadamy z sił...
biegnimy...

Aż tu nagle przed nami dwie beczki. W jednej gęsty kał, w drugiej mocz. Do której wskoczysz by się schować? Pamiętaj, że jestem tam z Tobą - wybierając kał, ja wskakuje do moczu i odwrotnie. Przemyśl to dobrze.

Wybrałeś?


#zarcik #dowcip #heheszki
  • Odpowiedz