Wpis z mikrobloga

Mireczki z okazji Mikołajek mam małe #rozdajo

Nowy rok już niedługo więc czas na noworoczne postanowienia - może jednym z nich będzie wyjście z piwnicy i trochę sportu ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przygotowałem taki mały zestaw z naszą koszulką, kubkiem, zapychaczami i biletem na start w Survival Race 2018 (Wrocław albo Poznań, 3/6/12km).

Dla wszystkich sportowych świrów, którzy chcieli by wystartować mam rabat na 20zł na dowolny dystans:
kod zniżkowy: wypok$ / będzie działał do końca roku.

Zasady:
- plusujemy,
- losowanie jutro o 14 przez #mirkorandom,
- jutro wysyłka,


Poza konkursem mam propozycję dla @Oskarek89 - widziałem ostatnio Twój coming out, chciałbym Ci dać bilet na start jeśli faktycznie weźmiesz się za siebie, co Ty na to mireczku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Radoen - Mireczki z okazji Mikołajek mam małe #rozdajo

Nowy rok już niedługo więc ...

źródło: comment_K4xd14oGQs7CEWiXH7hTIAZ73DXb0uel.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
Trochę dziwią mnie zachwyty nad #survivalrace . W ubiegłym roku brałem udział w biegu w #poznan i trochę sie zawiodłem. 5 na 10 "przeszkód" to było wbieganie/zbieganie z górki w tych krzakach przy maltance. Do każdej innej przeszkody ustawiała się kolejka, czyli o bieganiu na czas nie było mowy. Z resztą po godz. 16 część przeszkód, jak taka "piramida" z sześcianów słomy, była tak rozwalona, że nie stanowiła
  • Odpowiedz
@RubelTransferowy: Polecam Runmageddon, Barbarian Race lub Spartan Race. Niestety są troszkę droższe, ale przeszkody trudniejsze, bogatszy pakiet startowy i organizacja na wyższym poziomie. W biegach tego typu najlepiej startować w jak najwcześniejszych falach, wtedy unikniesz kolejek na przeszkodach i będą one jeszcze wszystkie w normalnym stanie :)
  • Odpowiedz
@RubelTransferowy: Biegłeś w 2016 roku? To już zupełnie inny bieg - ja jestem przy projekcie od lutego czyli cały 4 sezon. Nie straszna była nam liczba uczestników - rozbiliśmy bieg na dwa dni przez co przepustowość na przeszkodach znacznie się zwiększyła. Wiemy też jak zabezpieczać przeszkody, żeby po przebiegnięciu 3 tysięcy osób przyjęły kolejne 3 następnego dnia. Co do różnych grup - starty są co 15 minut i to optymalny
  • Odpowiedz