Wpis z mikrobloga

Mirki, ma ktoś pomysł jak zamontować stabilnie plakat na ścianie nie niszcząc jej (wynajmowany dom)? Na ścianie którą chciałbym przyozdobić mam jeden gwóźdź a ściana jest pokryta tapetą. Bawiłem się już w zeszłym roku z gumą do przyklejania i efekt był taki, że zostawiła ślady na ścianie. Jest jeden gwódź, czyli w teorii mógłbym dać jakiś wieszak tam, ale nie będzie to stabilne na jednym. Jaki jest najlepszy sposób bez fizycznej ingerencji? To musi być coś bardziej wytrzymałego i stabilnego od tej gumy. Może przyklejane do ściany wieszaki?
#diy #dekoracja #plakat
  • 9
Dokładnie to. Ja mieszkania studenckie już mam za sobą i nigdy w tańcu się nie pier... Robiłem co chciałem a na koniec małe odświeżenie metodami studenckimi. Nigdy mi kaucji nie wstrzymali.
@elineusz: Wiadomo, że straszą - ale wiercenie dużo trudniej ukryć niż jakieś plamy :P W sumie w poprzednim mieszkaniu trochę drobnym plam po tej gumie zostało i nic mi za to nie potrącili - ale rzecz w tym, że plakat będzie szeroki (180 cm) i wiem, że te gumy tego nie utrzymają.
@elineusz @Davidvia0 Najlepszą metodą byłoby umycie rąk tuż przed aplikowaniem blue-tack - wszystkie plamy jakie widzisz to tłuszcz i brud z własnych palców, czy to niebieski czy biały. Nie wiem co to za plakat że bluetack nie daje rady, w każdym bądź razie porada powyżej jest dobra, Tesa ma wiele ciekawych produktów.