Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu szukam laptopa do gier. Ze względów finansowych nie mogę sobie pozwolić na laptopa za over 6kcbl więc zacząłem szukać czegoś innego, tańszego.

Kupiłem więc Acera E5, ale uległ uszkodzeniu


Mam opcję wziąć Sony Vaio z i7-3612QM 2.1 GHz, 8 GB Ram i Radeonem HD 7870 2GB za 300€
Więc teraz pytanie do mirków znających się na temacie - warto brać tego sony? Będzie służył do rozrywki - gry, filmy.


Z tego co wyczytałem w necie i7-3612QM jest 4rdzeniowy, Radeon nie jest najsłabszy a 8GB ramu powinno wystarczyć (ram można dołożyć zawsze)

Poratuje ktoś dobrą radą w ten niedzielny wieczór?
#laptopy #komputery #vaio #pcmasterrace
  • 10
@Opipramoli_dihydrochloridum nie wiem o nim nic oprócz tego, że ma i7-3612QM, 8gb ram, 500HDD i Radeona HD 7870 2GB
Jest używany, nosi ślady użytkowania. Nie podoba mi się tak jak Acer E5 (jest zbyt masywny) no ale potrzebuję jakiegoś notebooka do gier na szybkości a mam ograniczony budżet.
Jadę jutro oddać tego Acera i może gościu będzie miał jakiegoś innego lapka jeszcze. Pisal, że ma tego Sony więc zobaczę jutro.
borysszyc - @Opipramoli_dihydrochloridum nie wiem o nim nic oprócz tego, że ma i7-361...

źródło: comment_tl6NE5DpboqBtZkU4AzIAAF6ThrY87kO.jpg

Pobierz