Wpis z mikrobloga

Na niektórych to już brak słów. Czyli co? Jest korek, jest ślisko, to pojadę pod prąd w stronę 3 pasmowej Wielickiej, byle szybciej, byle pierwszy? Nawet nie chce sobie wyobrażać, jakie zagrożenie spowodował pierwszy amator, który pociągnął za sobą całe stado głupców.

Dla niezorientowanych StreetView z miejsca, którym postanowili się ewakuować niektórzy klienci sklepu.

Tam przydałaby się interwencja policji i każdemu do odebrania bilecik za zjazd.

Zdjęcie nie moje. Źródło: Grupa Utrudnienia na Krakowskich drogach.

EDIT: Swoją drogą autor zdjęcia prawdopodobnie nie tyle chciał utrwalić głupotę niektórych, a sam korek, bo po kierunkowskazie wnioskuję, że wybrał tę samą drogę.
#krakow
szuwarek-mini - Na niektórych to już brak słów. Czyli co? Jest korek, jest ślisko, to...

źródło: comment_kmw7eRk6qqsOyzWHGOpowgsnSPk9Fa9T.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@blackphoenix: nie wiem. Z innych zdjęć wynika, że tak. Miałem (nie)przyjemność być dzisiaj w Bonarce i też ludzi zatrzęsienie, więc podejrzewam, że boom zakupowe. Ślisko, korki i pewnie nie chciało się czekać. Jeden pojechał, reszta za nim.
  • Odpowiedz
Na niektórych to już brak słów. Czyli co? Jest korek, jest ślisko, to pojadę pod prąd w stronę 3 pasmowej Wielickiej, byle szybciej, byle pierwszy? Nawet nie chce sobie wyobrażać, jakie zagrożenie spowodował pierwszy amator, który pociągnął za sobą całe stado głupców.


@szuwarek-mini: Ja dzisiaj wracałem z okolic Skomielnej do Krakowa zakopianką. No dobra, od Pcimia bo między Skomielną i Lubniem był stojący korek, więc ominąłem przez Łętownię.

Ruch spory,
  • Odpowiedz