Wpis z mikrobloga

W związku z faktem, że tag #4konserwy został przejęty przez pisowców i sekciarzy, którzy nie mają nic wspólnego z konserwatyzmem, przejmuję tag #neoreakcja i rozpoczynam rekonkwistę. PiS jako partia głucha na wołania Kościoła Katolickiego, kolaborująca ze związkami zawodowymi, atakująca własność, odwołująca się do ludowego rewolucjonizmu i hiperdemokratyzmu nie powinna być kojarzona z porządną, konserwatywną prawicą.

Non possumus.
#marianbaczalcontent
m.....l - W związku z faktem, że tag #4konserwy został przejęty przez pisowców i sekc...

źródło: comment_88djUywPrkVsm6zvSmeE9xhi0H7ikcTC.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@RuraPCV: jeśli traktować to jako wstęp do sojuszu Tronu i Ołtarza to jestem w stanie zaakceptować taką czasową abominację.
@Primusek: masz sporo racji. Niestety jako tagowy realista wiem, że tego się już odzyskać nie da. A zamiast palić tagi trzeba budować własne.
  • Odpowiedz
@Primusek: uznałem, że warto odwołać się do czegoś znanego, a poza tym jeśli ruch Mrocznego Oświecenia i neoreakcjonizmu odniesie sukces to zawsze mogę wolnorynkowo sprzedać prawa do tagu na wypoku :v
  • Odpowiedz
@marianbaczal tak jeszcze tylko chciałem się upewnić: czy naszym celem jest ustanowienie wolnorynkowej monarchii z Chrystusem jako królem, a do czasu jego powtórnego przyjścia Prymasem Polski jako jego regentem?
  • Odpowiedz