Wpis z mikrobloga

Jako, że już przyszła mi drukarka do telefonu wołam @paki82 i @adamuseq. PaperangZamawiałam z #banggood. Aktualna kwota to - 160 zł, mi natomiast po obniżeniu kuponem 10%, zapłaceniu za priorytetową wysyłkę i ubezpieczenie wyszło 133 zł. Przesyłka została zamówiona 11 listopada (Miałam nadzieje na jakieś promocje), dotarła 27 listopada z Holandii.
Rolka papieru termicznego dodana do zestawu niestety wystarcza na bardzo krótko, jest 3x mniejsza od tych standardowych z kas fiskalnych. Wzięłam parę rolek z pracy, ale one są za duże i trzeba zawijać ręcznie (Nie mieszczą się do środka) - następnym razem poszukam do zakupu mniejszych.
Drukarka jest bardzo szybka, każdy druk to sekunda. Wzięłam tę drukarkę a nie Memo Bird gdyż można ją nosić ze sobą i jak widać na załączonym obrazku jest bardzo mała, ładnie zrobiona (i tańsza). Druk ładnie wygląda przy mocnych kontrastach, najlepiej wychodzą czarne obrysy, ale radzi sobie dobrze i ze zdjęciami, skala szarości jednak nie jest duża. Bateria według producenta wystarczy na dzień drukowania, ja obstawiam tak z 12h - po całej rolce dopiero mi padła, a ładowanie to godzinka. Aplikacja jest niestety po chińsku i trochę mi zajęło przełączenie na język angielski, natomiast wszystko jest bardzo czytelne i obsługa to właściwie pikuś.
Polecam z całego serduszka taki gadżet, ja jestem zachwycona ()
#chinskiecuda #gadzety #drukarki
Nawoja - Jako, że już przyszła mi drukarka do telefonu wołam @paki82 i @adamuseq. Pap...

źródło: comment_JS67qg90k1LQKfcKIeZU6tD7GJlIyEx2.gif

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andczej: Po prostu wzięłam "szybką wysyłkę". Nie płaciłam przez PayPal dlatego wolałam ubezpieczyć :D Według trackingu szła z Holandii, później dotarła do Londynu i stamtąd dopiero do Polski.
  • Odpowiedz
@Nawoja: czyli blaknie dosyć szybko, trzeba uważać na ścieranie/zaginanie, a jak wyblaknie to trzeba podgrzać czymś mocno żeby cała poczarniała (wówczas na biało zostanie to co było wcześniej drukowane - inwersja).
Drugi raz też można podgrzać, ale już efekt będzie słabszy.
  • Odpowiedz
@Wychwalany: Taki gadżet, chociaż dla dziecka też byłoby fajne - drukowanie małych kolorowanek :D Jak się odpowiednio przygotuje obrazek do druku to wychodzi bardzo dobrze. O ile jest taśma termiczna z powierzchnią klejącą to zawsze możnaby robić naklejki.
  • Odpowiedz