Wpis z mikrobloga

#pocztapolska doręczona paczka, ale komu?

Zadzwonił do mnie wczoraj kurier i powiedział,że ma dla mnie paczkę. Byłam w pracy,więc kurier zostawił paczkę u ochrony. Mieszkam na strzeżonym osiedlu i kurierzy zawsze zostawiają paczki u ochrony, jeżeli nie odbieram telefonu, albo nie ma mnie w domu. Zawsze te paczki docierały i nie było żadnego problemu, a wczoraj mojej paczki nie okazało się u ochrony. Status paczki to Doręczona - WER Warszawa.
Nie wiem, czy paczka została skradziona przez ochroniaża (w co bardzo wątpię, bo często odbieram u nich paczki i to kosztowniejsze niż ta zgubiona) czy kurier ją zostawił gdzie indziej, w każdym razie los mojej paczuchy jest nieznany.
Wie ktoś, może, czy przy odbiorze takiej paczki wymagany jest podpis i mogę prosić ,żeby mi go okazano, bo chciałabym zobaczyć,kto odebrał moją paczkę....Była to paczka PocztexKurier48
  • 7
@spami: mialem tak w inposcie.paczka doreczona a nikt jej nie odebral. Po zgloszeniu reklamacji na infolinii dano mi numer do kuriera. I tutaj sie zaczela szopka. Gosc odebral za 5 razem i mowi ze ja doreczyl . Pytam sie komu.on juz nie umial odpowiedIec. Zaraz sie okazalo ze to nie ten niby kurier tylko pracownik jego. I ze paczka jednak nie doreczona,bo... na moim terenie nie doreczaja paczek. Sic.mial na drugi