Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na mikroblogu zawsze jest pełno porad, aby się nie angażować w sprawy związane z różowymi, a szczególnie #tinder #badoo.

No cóż próbowałem się nie angażować ale jednak znalazła się taka jedna, która sama do mnie napisała.
Ogólnie super dziewczyna, lubimy jak i nie lubimy prawie to samo itp. Jakoś się pisało.
Czas zleciał i po prostu napisałem, czy chce się spotkać.
Kręciła nosem ale było widać, że chce się spotkać lecz coś ją blokuje.
Zmieniłem temat, aby jakoś dać jej spokój aktualnie z tym i odłożyć to w czasie.
Pisaliśmy dalej. Po kilku dniach przestała się odzywać.
Teraz żałuję, że nie docisnąłem tego tematu do końca.
Z pary mnie jeszcze nie usunęła, więc jest jakiś cień szansy, że może się odezwie.

Takie doświadczenie z tego, że nawet jak się nie zaangażujesz to i tak może Ci odpierdzielić i zdasz sobie sprawę, że jednak brakuje Ci odzewu od tej drugiej osoby.
Tym bardziej, że może ona się nie odzywać z czystej głupoty. Taka blokada, że chcesz ale jednak nieśmiałość, czy inny powód blokuje do napisania, czy spotkania.

Tak opisane z grubsza, ponieważ prawdopodobnie ma tutaj konto ale się nie przyznała. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz najlepsze.
Całkiem przypadkiem szukając instagrama innej dziewczyny znalazłem jej insta.
Jak już znalazłem jej instagrama to może znajdę jej FB.
Po kilkunastu minutach również miałem jej FB.

No i teraz rodzi się pytanie, czy do niej napisać na FB lub insta? (Na instagramie jest jakiś system wiadomości, ponieważ nigdy nie miałem tam konta? )
Z jednej strony zawsze to jakieś upewnienie się, że nie może pisać na tinderze bo zgubiła telefon, hasło do konta, czy coś innego w tym stylu i coś z tego wyjdzie.
A z drugiej strony może się okazać, że jestem natarczywy i szpiegowałem, czy jak to się nazywa w internecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taki dylemat mi się trafił.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 9
  • Odpowiedz
Pamiętaj, nigdy nie dawaj powodu kobiecie aby myślała, że jesteś desperatem. Jeśli to zrobisz to już jesteś urobiony i po tobie. Co najwyżej napisz na tinder krótką wiadomość dla przypomnienia o sobie, nic więcej.
  • Odpowiedz
Pamiętaj, nigdy nie dawaj powodu kobiecie aby myślała, że jesteś desperatem. Jeśli to zrobisz to już jesteś urobiony i po tobie. Co najwyżej napisz na tinder krótką wiadomość dla przypomnienia o sobie, nic więcej.


@Antoni_Kosiba: To. Jak do niej napisze to pokaże swoją desperację = łatwo go będzie owinąć wokół palca.
  • Odpowiedz