Wpis z mikrobloga

#alkorap 2 lata temu mieszkalem z podobnym jegomosciem... cale pietro smierdzialo moczem, otwierajac drzwi czlowieka uderzala fala smrodu... Byly akurat swieta bozego narodzenia i mowie do reszty mieszkancow ze ide po wlasciciela i niech robi porzadek z tym pajacem... Wszyscy stoja w kuchni zatykajac nos, przychodzi wlasciciel i stwierdza ZE NIC NIE CZUJE... my na niego oczy ze co? Wsszyscy sie rochodza bo bieda, nielegalna emigracja i nikt nie chce ryzykowac utrata pokoju... mija kilka tygodni tego syfu... zaczynaja sie pojawiac pluskwy (jak wyczytalem w necie pluskwy pojawiaja sie od wlasnie robie pod siebie i nie sprzatanie... ) Wszyscy pogryzieni itd... z Piotrkiem (ktory sluzyl w legi cudzoziemskiej... PAKER 45lat na karku a codziennie cwiczyl... mial zryta banie ale nie alkoholik czy cpun....mialem mega kose z tym gosciem (spalem z nozem bo myslalem ze mnie zabije i mysle ze jakbysmy sie spotkali to by mi #!$%@? xD ) Otweierajac drzwi do tego pijaczka pokoju Piotrek zwyczajnie sie zrzygal... Mnie odrzucilo na kilka metrow... Po kilku dniach wszyscy sie wyprowadzili... wiekszosc rzeczy ktore posiadalem wyrzucilem bo z pluskwami jest ciezko wygrac... Sam jestem alkoholikiem i jestem w cugu od miesiaca ale nie wyobrazam sobie srac we wlasne i tak bardzo malo przyjemne gniazdo... Mielismy powodz kilka tygodni temu trzeba bylo wyrzucic caly dywan... teraz spie na #!$%@? gumowym materacu na betonie... Ale przynajmniej nie #!$%@? i nie ma pluskw. Wlascicielka (lektorka bibli w kosciele...) #!$%@? cala sytuacje. Zawsze mowie ze ci z pierwszych lawek w kosciele to najwieksze #!$%@?... #truestory #alkoholizm #nielegal
pro_mode - #alkorap 2 lata temu mieszkalem z podobnym jegomosciem... cale pietro smie...
  • 3
@pro_mode: dowartościowujesz się tym że kiedyś znałeś kogoś gorszego niż Ty teraz? Bez strachu, dojdziesz i do takiego poziomu że będziesz robić pod siebie bo zwyczajnie nic w Twoim organizmie nie będzie funkcjonować poprawnie. Dojdziesz do tego że umazany własnym gównem #!$%@? sobie łeb w wannie bo nogi i zmysł równowagi nie będą ze sobą współpracować. Zdechniesz marnie we własnych fekaliach i tak zapamiętają Cie ludzie
"Pamiętacie tego pijaka co umarł
@pro_mode: każdy alkus lubi pokazywać palcem "tego gorszego"
Jak wali tylko w weekendy do odcinki to mówi
"- Spójrz, ja nie jestem jak wujek Zdzisiek. on pije codziennie a ja tylko w weekendy"
jak już wali tak jak Zdzisiek to mówi:
"- Spójrz, ja nie piję tak jak pijak Rysiek, on w ogóle nie trzeźwieje a ja mam dom, pracę, jestem odpowiedzialny"
jak już wali tak jak Rysiek i nie ma
@pro_mode: Pluskwy nie pojawiają się od robienia pod siebie i syfu. Pluskwy trzeba skądś przynieść. Ale mieszkając w takim towarzystwie nietrudno to gówno przywlec. Przestań kolego patrzeć na innych i oceniać ich "upadek". Radziłbym spojrzeć na swoje poczynania o też z resztą polecono mi w poradni podczas spotkań grupowych. Temat pluskiew i alkoholizmu znam z autopsji. Jeśli masz taką możliwość zapisz się na terapię.