Wpis z mikrobloga

@GoroMajima: 200 kg to 4 chlopa (oczywiscie w 3 da rade, ale zostawic kogos samego na jednej stronie przy takim klocu słabo) - na powiedzmy godzine z ich dojazdem. Zeby wlasicicel tez cos zarobil to min. 300-400 tak jak kolega wyzej napisal. Latwiej byloby wziac kolegow z busem, wtedy stowka (3 flaszki)
chyba bliżej 300


@spere: Przyjmuje się, że im wyższe pianino tym więcej waży. Regułą jest również, iż zabytkowe pianina ważą więcej, niż współczesne. Najlżejsze pianina (metrowej wysokości) ważą ok. 180 kg, najcięższe – ok. 380-400 kilogramów. Na wagę pianina ma duży wpływ materiał, z którego zbudowany jest korpus. Różne gatunki drewna mają inną wagę. W pianinach z dolnej półki stosowano również płyty MDF zamiast drewna, co sprawia, że takie pianina są
@GoroMajima: wołał? chyba nie mam po co. Z foto widać, że to tani model (MDF w fornirze) Tylko te zdobienia mnie mylą, ale to jakaś Calisia. Trzeba ci silnych gości i szerokie pasy do transportu. Powodzenia.

PS nie pytam, ale mnie zatrzymały artefakty: lisi ogon i beczka protein - ciekawy zestaw. Próbuję sobie wyobrazić właściciela/użytkownika