Wpis z mikrobloga

Lenovo Z51-70

Laptop Lenovo za ~3500 PLN. Nie ma nawet dwóch lat. Jest na gwarancji, ale nie wiem czy uwzględnią taką usterkę.

Opis usterki: tak jakby pękł zawias, przez co odczepiła się dolna pokrywa laptopa i nie da się jej całkowicie doczepić. Może ktoś uwierzy, może nie, ale stało się to jak zamykałem laptopa, trzymając go na kolanach. Laptop nigdy nie spadł, nawet w torbie.

Lewy dół - uszkodzenie, prawy dół - jak wygląda drugi, sprawny zawias. Laptop oczywiście działa, ale boję się, że usterka się rozniesie.

Co mogę powiedzieć. Ten laptop pod względem wykonania to totalny szajs. Jeśli zdecydujecie się na zakup tańszego i mocniejszego laptopa, to pamiętajcie, że różnica w cenie nie wzięła się znikąd. Pamiętam, jak widziałem w Cortlandzie czy innym resellerze Apple MacBooka, o identycznej specyfikacji jak mój Lenovo,, tyle że kosztował ~10 klocków. Ale się wtedy śmiałem..

#laptopy #lenovo
Pobierz coccein - Lenovo Z51-70

Laptop Lenovo za ~3500 PLN. Nie ma nawet dwóch lat. Jest n...
źródło: comment_iU03XUkMtaNXHfmCKWyDOMHB3gpCXLOe.jpg
  • 6
@cysiekw: @zielonymariuszek: Coś jeszcze napiszę, bo jestem odrobinę zły. Zadzwoniłem do X-kom, ponieważ nie byłem w stanie namierzyć swojego konta. Podałem co mogłem (w tym kwotę przybliżoną) - dowiedziałem się, że na moje nazwisko widnieje zamówienie na kwotę 3104 zł z 6 października 2015 r. Konsultant nie był w stanie sprawdzić szczegółów zamówienia, jedynie podał kwotę i datę zamówienia. Myślę że to był mój laptop. Mam mało popularne nazwisko, kwota